М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ggwpbro
ggwpbro
30.11.2020 09:48 •  Українська мова

Зробіть синтаксичний розбір речень (розділові знаки пропущено): надписати над кожним словом частину мови, підкреслити члени речення, характеристика речення в дужках, схема ( ів)
Лежала земля ще півсонна й зітхала до неба теплими грудьми і теє зітхання злітало вгору легенькою біластою парою.
Основним типом українського житла в Україні була хата яка найчастіше була п обілена зовні і всередині.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Ihor23548
Ihor23548
30.11.2020
1.  Ради депутатів всіх рівнів є виборними органами влади.     В наш виборчий округ входять чотири райони міста. 2. Одна ділянка була виділена під посадку помідорів.     Виборча дільниця була розташована у школі. 3.  Учні внесли свій особистий вклад в прибирання території.     Весь особовий склад військової частини вишикувався на площі. 4. Абонент не може прийняти ваш дзвінок.    Для відвідування басейну я купив місячний абонемент. 5. Ефект від впровадження нових технологій пока не оцінений.    Підсудний в момент скоєння злочину був у стані афекту. 6. Історична місія діалектичного матеріалізму полягає в розвитку суспільних наук.    Я почув добре меня знайому діалектну вимову мого товариша. 7. Я думаю, що запропонований план цілком реальний.    На полотні художника досить реалістично відтворенні події цієї битви. 8. Мій настрій перед екзаменом був досить оптимістичним.    В оранжереї створені оптимальні умови для квітів.
4,5(10 оценок)
Ответ:
Bratok16
Bratok16
30.11.2020

Велика Вітчизняна війна… Страшна війна ХХ століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині в Україні. Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості, мужності, билися за кожний клаптик рідної землі до останньої краплі крові, вистояли і перемогли. Для України ціна тієї перемоги жахлива – мільйони людських життів, зруйнована економіка. Кожен другий воїн поліг у боях, кожен другий з тих, хто залишився у живих, був поранений. Гоїлися рани, зростали повоєнні покоління… 65 років тому земля нашої нині незалежної держави була звільнена від завойовників. Все менше залишається учасників, ветеранів війни. Честь їм і шана живим! Вічна слава загиблим! Хай не згасає пам’ять про героїв!

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв.

День пам’яті та примирення та День перемоги символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Вона скінчилася і найважливішим її підсумком має бути не перемога, а мир.

Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати українців і громадян України інших національностей упродовж 1939–1945 років. Найтяжчі – демографічні, які оцінюють у 8–10 мільйонів осіб.

Трагедія Українського народу в роки Другої світової полягала в тому, що на час початку війни він був розділений між кількома державами. Українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі інтереси і вбивати інших українців. За панування над Україною воювали дві тоталітарні системи, що однаково не рахувалися з ціною людського життя. Кожна сторона протистояння намагалася продемонструвати на наших землях прихильність до українства. Однак єдиним справді українським суб’єктом у роки війни був визвольний рух – передовсім, Українська повстанська армія.

У Другій світовій війні Україні випала героїчна і разом з тим трагічна роль. Єднання суспільства навколо усвідомлення цієї істини й надалі сприятиме ефективному протистоянню зовнішнім викликам та загрозам.

Сьогодні Україна, як і у роки Другої світової війни є епіцентром протистояння агресору. Україна є важливим чинником європейської безпеки у протистоянні російській агресії

4,8(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ