Установіть відповідність між словом та його характеристикою: А тілмен Прохолодным ранком превітали над полями журналі, Бокачени 2 Прохолодним ранком пролітали на полями журавлі, В обставина 3 Прохолодним ранком прилітали на полями журавлі, Г присудок 4 Прохолодним ранком пролітали над полями журавл 5 Прокхолодним ринком пролітали на полями журавлі,
Я вважаю, що яскраві моменти створюємо ми - люди. Тому яскраве запам'ятовується найкраще. Це ті моменти, заради яких варто жити: незабутні дитячі враження від сонячного лоскотання, жалючої кропиви, духмяних квітів і трав, легенького вітерцю під час купання у річці; злети і падіння шкільного періоду; подорожі світом.
Час від часу я пригадує все, що зі мною були. Це доволі цікавий процес. Перебираю світлини свого життя так, ніби гортаю їх за до планшета.
Отже, творцями митей є ми самі. Якщо ми не пригадуватимемо минулого, ми не матимемо майбутнього. Наостанок скажу словами Ліни Костенко: "І час летить, не стишує галопу (...) А ми живі, нам треба поспішати".