М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Дуже треба анотацію до будь-якої книги на завтра!(там де відбуваються події про які розказанно у книжці .хто головний герой і чим він цікавий . у яку ситуацію несподівану.скрутну попав герой як подолав перешкоди які проблеми прагне вирішити!!​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
джания
джания
31.05.2022

Що таке щастя, кожен розуміє по-своєму, адже кожен з нас — індивідуальність, що має власні інтереси та уподобання.

Для когось щастя—це мати автомобіль найновішої моделі, добре облаштовану квартиру з меблями, від яких тріщать стіни, та гаманець, наповнений зеленими папірцями —доларами. Можливо, це і є якась сота частина щастя. А може, й ні.

Але, на мій погляд, щастя усе ж таки не в цьому. Щастя — це мати вірних, незрадливих друзів, здатних у будь-яку хвилину прийти до тебе на до

Для мене щастя—коли тебе розуміють. У наш вік, вік прискорень, коли усі навкруги поспішають, не помічаючи нічого навколо, не залишається часу, щоб прислухатися до голосу інших людей. З усіх боків оточує нас глуха байдужість.

Тому, я гадаю, так важливо, коли тебе можуть спокійно вислухати, зрозуміти, дати пораду. Це може бути товариш, або батьки, або навіть якась незнайома людина, яка не втратила людськості, яка вірить іншим. Зараз, на жаль, такі люди є рідкістю.

Хочеться вірити, що з часом люди навчаться вислуховувати один одного чи просто згадають, як це робилося раніше; навчаться уважніше ставитися один до одного. Через непорозуміння людей відбуваються сварки, навіть катастрофи.

Що таке щастя, кожний розуміє по-своєму. Щастя, на мій погляд, — це коли всі відчувають себе щасливими, коли усім добре. Нехай поряд зі мною завжди будуть вірні друзі, нехай хвороби не чіпляються до мене та моїх близьких, нехай у світі панує взаєморозуміння, нехай будуть як можна довше поруч зі мною мої батьки, і тоді я, мабуть, зможу впевнено сказати: "Я—щаслива людина!"

4,4(93 оценок)
Ответ:
maksburyas
maksburyas
31.05.2022
Виходжу (присудок, виражений дієсловом) в (прийменник, ніяк не підкреслюється, бо службова частина мови) сад (куди? - обставина, або в кого? що? - додаток - це вже "на усмотрение автора", виражено іменником), він (підмет, виражений особовим займенником) чорний (означення, виражене прикметником) і (сполучник, не підкреслюється, бо службова частина мови) худий (означення виражене прикметником), йому (додаток, виражений займенником) вже (обставина, виражена прислівником) ані (частка, не підкреслюється, бо службова частина мови) яблучко (підмет, виражений іменником) не (прийменник, не підкреслюється, бо службова частина мови) сниться (присудок, виражений дієсловом).

Речення розповідне, неокличне, складне (має 3 граматичні основи), безсполусникове, двоскладне, поширене.

Вроде все)
4,6(57 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ