М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
morugadenys
morugadenys
24.10.2020 21:26 •  Українська мова

Скласти монолог-звернення на одну з поданих тем. 1. Боягузтво питає чи безпечно це? Доцільність питає —
розсудливо це? Марнославство питає популярно це? Але
совість питає чи правильно це? І приходить час, коли
потрібно зайняти позицію, яка не є ні безпечною, ні роз-
судливою, ні популярною, але її потрібно зайняти, бо вона правильна.

2. Не існує таких дверей, які не можливо відкрити. Голов-
це пошуки ключів
3. Віра — це нестримне бажання перетворити мрію в реальне життя.

👇
Ответ:
natachernov
natachernov
24.10.2020

«Тайное Общество Трусов, или Средство от испуга №9» - это попытка объяснить, что трусости нужно избавляться. Клим Джура имеет побороть этот свой страх, а вскользь и планету. Автор мастерски сочетает психологизм и назидательность: простые, даже немного банальные как для детской литературы сюжеты обрастают психологической глубиной. Повести Л. Ворониной - это форма психологической ребенку, чувствует слабость, которая не может защитить себя от хулиганкуватих сверстников (таких, как Саша Смык, или Кактус). В повести Землю атакуют пришельцы с чужой Галактики - коварные и хищные Синьоморды-Квакожеры, которым весьма по вкусу наши насекомые. Климу в его борьбе с космическими варварами другие члены Общества - Жук и Заяц. Но в центре Тайного Общества - Супербабушка Соломия. В реальной жизни это маленькая женщина с добрыми глазами, которая печет пирожки для внучка. Но на самом деле это женщина со сверхмощными , которая основала Общество и которая все время работает над удивительными изобретениями.

В книге описываются увлекательне приключения и похождения мальчика.

Признаки приключенческой литературы –динамичный сюжет, острота ситуаций, накал эмоций, мотивы тайны, похищения, преследования,преступления, путешествия и т. п. Внутри приключенческой литературы можно выделить несколько устойчивых жанров, различающихся по двум признакам: в какой обстановке происходит действие и каково основное содержание сюжета.

4,6(12 оценок)
Ответ:
serbakovm888
serbakovm888
24.10.2020

Переддень Нового року - саме час для того, щоб підвести підсумки і скласти список бажань на наступний рік. Не бійтеся внести в нього свої найсміливіші фантазії - ми розповімо про техніку, які роблять мрії набагато ближче.Перед тим як почати виконувати мрії, необхідно з ними визначитися. Ми часто за свої бажання видаємо не те, що потрібно нам насправді, а те, що є у інших. Щоб відсіяти зайве, подумайте: чи будете ви щасливі, якщо отримаєте конкретну річ, або вона вам потрібна, щоб відповідати уявленням про успіх колег, подруг, рідні? Мрії не збуваються тому, що наш мозок усвідомлює, що нова машина - це чуже бажання, не наше, а значить, не варто на нього витрачати зусилля.

Ще одна «небезпека» при роботі з мріями - помилкові бажання, які приховують, чого ми хочемо насправді. За мрією про схуднення часто ховається бажання подобатися протилежній статі або навіть конкретної людини. Помилкові бажання забирають багато сил, а коли вони втілюються в життя, ми відчуваємо розчарування, на відміну від виконання істинної мрії, і втрачаємо мотивацію працювати з бажаннями далі. Щоб уникнути цього, спробуйте чесно відповісти собі на питання: «Чому я це хочу?»

4,4(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
кирюха6677
кирюха6677
24.10.2020
Для того чтобы ответить на вопрос, "Відкрите питання, відкрите засідання, Відкрита розмова. Як правильно?", нужно понять, как образованы эти слова и какие грамматические правила следует применить.

В украинском языке существует правило, согласно которому прилагательное и существительное в роде, числе и падеже должны согласовываться.

Итак, начнем анализ существительных:

1. "питання" - существительное в родительном падеже единственного числа. Обратите внимание, что это слово имеет средний род. Следовательно, правильно будет сказать "Відкрите питання", так как существительное среднего рода имеет окончание "-е" в именительном и винительном падежах единственного числа.

2. "засідання" - существительное в родительном падеже единственного числа. В данном случае это слово также имеет средний род. Поэтому правильно будет сказать "Відкрите засідання".

3. "розмова" - существительное в именительном падеже единственного числа. Это слово имеет женский род. Соответственно, правильно будет сказать "Відкрита розмова", так как существительное женского рода имеет окончание "-а" в именительном падеже единственного числа.

Таким образом, правильные формы будут звучать так:
- Відкрите питання.
- Відкрите засідання.
- Відкрита розмова.

Важно заметить, что грамматические правила могут меняться в зависимости от контекста и целей коммуникации, поэтому всегда полезно консультироваться с учителем или использовать словарь для дополнительной проверки.
4,4(23 оценок)
Ответ:
iskakova2000
iskakova2000
24.10.2020

Вы здесь

Главная » Ресурси » Віртуальні виставки та бібліографічні покажчики » Віртуальні виставки

Образ Тараса Шевченка в художній літературі

ОБРАЗ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА В ХУДОЖНІЙ ЛІТЕРАТУРІ

буктрейлер

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

Він немов великий факел з українського воску,

що світиться найяснішим і найчистішим вогнем

європейського поступу, факел, що освітлює цілий

новітній розвиток української літератури.

І. Франко

Художні твори про Тараса Шевченка почали писати ще за життя поета. У 1841 році О. Афанасьєв-Чужбинський присвячує автору «Кобзаря» свій вірш, у якому захоплено говорить про його чарівну поезію. Художня Шевченкіана нині нараховує понад сім тисяч творів. Завжди вона була і залишається не лише літературною, але й суспільно-політичною проблемою, яка творилася в гострій ідеологічній боротьбі у рамках жорстокої цензури в XX ст., в стильових шуканнях та наполегливого відбирання зерен правди про Шевченка у наш час національного самозбереження.

Проникнення в магію творчості, “розсекречення” лабораторії митця справедливо вважається найскладнішим завданням автора історико-біографічного прозового твору, від виконання якого багато в чому залежить і загальний художній рівень.

Розгортаючи процес становлення характеру в часі, письменник то розкладає його на складові, то збирає в ціле; зосереджуючись на “внутрішньому” в біографії, пов’язує його із «зовнішнім» - діями героя, життям тих персонажів, з якими той зустрічається; утверджує ідею розвитку, фізичних і духовних змін, що творили цілісний образ, який уособлює певну моральну величину.

4,6(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ