Поставте розділові знаки:
1.Ще той папір від часу не зотлів і пам'ятка лишилась людям здавна, де за неграмотних французьких королів підписувалась Ганна Ярославна.2.Море так невинно голубіє під стінами скель, і сонце так світить ласкаво, що аж каміння сміється .3.Жито посіяно сівалкою, і,йдучи стежкою, я не зводжу очей з міжрядь, які під зеленим дашком своїм біжать кудись у сутінь буйного травостою.4. За лісом широкі поля лагідно й поволі спускалися вниз, і віз усе котився вузькою, невиїждженою дорогою, що бігла кривулькою-озиминою до села. 5. Маємо жити ,звичайно, не хлібом єдиним, та довелось мені бачить в чаду і золі, як за одну зачерствілу на камінь хлібину згодні віддати все золото на землі.6.Це той час, коли спека спадає, і степ лежить тихий,повитий млою. 7.На мить гомін стих, і стало чути, як десь лунає тиха мелодія.
Объяснение:
Відповідь:
з апострофом
Пояснення:
Апостроф ставиться перед я, ю, є, ї:
1)Після літер, що позначають губні тверді приголосні звуки б, п, в, м, ф, якщо перед ними немає іншого приголосного]] (крім р), який належав би до кореня: солов'їний, сім'я, м'ята, п'ятниця, зв'язати, п'ю, б'ється, в'яз, м'язи, ім'я, В'ячеслав, Стеф'юк; верб'я, верф'ю, торф'яний, черв'як. Але: свято, морквяний, мавпячий, цвях. Якщо приголосний, що стоїть перед губним, належить до префікса, то апостроф теж ставиться: зв'язок, підв'ялити, обм'яклий, розв'ючувати.
2)Після твердого р у кінці складу: подвір'я, сузір'я, на узгір'ї, з матір'ю, кур'єр, пір'їна. Якщо ря, рю, рє позначають сполучення м'якого [р'] із голосними а, у, е ([р'а], [р'у], [р'е]), то апостроф не пишеться: рясний, Рябко, буря, рюмсати, Рєпін.
3)Після будь-якого твердого приголосного, яким закінчується префікс або перша частина складних слів: без'язикий, від'єднати, з'ясувати, над'їдений, над'ярусний, роз'ятрити, роз'юшений; дит'ясла, пан'європейський.
вибори відмикати відміна вносити вороний
Объяснение:
думаю що 5