2. Визнач, якою частиною мови є кожне з виділених слів у реченні (цифра в дужках позначає наступне слово). (1)Зароблена копійка (2) краща (3) за крадений (4)карбованець. A іменник Б дієприкметник (форма дієслова) В дієслово Г прийменник Д прикметник
Люди різних професій не можуть обійтись один без одного. Наприклад, будівельник не може обійтись без економіста. Щоб звести будь-яку будівлю, треба спершу зробити економічні розрахунки, скласти кошторис, правильно розподілити кошти на будівельні матеріали, устаткування та обладнання. А це - робота економіста. Дресирувальник навряд чи обійдеться без аптекаря. Той, хто гав за роботою дресирувальника, знає, як багато тварин потребують його уваги та піклування. А тварини, буває, хворіють. І тоді дресирувальник неодмінно звертається до ветеринара, який обов*язково направить його до аптеки за ліками для хворої тварини. Гумористу не обійтися без сценариста, який до зробити виступ більш яскравим та цікавим для глядачів. Також він може в свій виступ запросити і музиканта. Тоді це вийде дотепне та яскраве шоу. Ось так пов*язані люди різних професій. І всі вони дуже потрібні іншим.
1. Червоне коромисло через річку повисло. (Веселка) 2..Ішли чоловік і жінка вулицею.Коли вони підходили до своєї домівки, побачила їх у вікно дитина і гукнула: "Добридень, вам татусю й матусю!"Одначе то не був їхній син.Хто ж то був? (Чоловік їхньої дочки, тобто, зять.) 3..Шість ніг і два роги,в садок не пита дороги. (Жук) 4.Як із меду і мухи зробити ім'я турецького султана. (Мухамед) 5.Ішло дві матері,дві дочки і онука.Скільки було душ? (Три душі)
Відповідь:1- прийменник, 2- дієслово, 3- прикметник, 4- іменник
Пояснення: