М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Запишіть у словосполученнях та реченнях цифри словами, вживаючи їх у відповідному відмінку. Добратися до 60 кілометра. За 7 замками. Жонглювати 11 м’ячами. У 90 пи­таннях зі 100. На 136 львівських тролейбусах. Працювали із 27 студентами. Користуйтесь 8 джерелами. Близько 46 відсотків. Крокувало до 1296 осіб. Без 15 копійок гривня.

👇
Ответ:
KrisChuHD
KrisChuHD
15.02.2020

Шістдесятого, семи, одинадцяти, дев'яносто...ста, сто тридцяти шести, незнаю, восьми, сорока шести, тисячу двісті дев'яносто шість, п'ятнадцяти.

4,4(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
FedShar28
FedShar28
15.02.2020

У 1896 році козаки бувши солдатами воювали за нашу Країну, як ми знаємо є така казка, Три Богатиря, так от козаки це щось схоже на їх. Одного дня їхали козаки на конях до монастиря, щоб поговорити з монахом, бо той по його словам бачив ворогів, він розповів що бачів їх під селом, вони про щось балакали, вони були озброєні шаблями, а ще в їх на поясах висіли невеликі лопати, лопати на поясі - поганий знак для козаків. Поїхали козаки в дорогу, їм повар молодший сержант Дмитро, поклав трохи їжі, тому що дорога не близька. На наступний день козаки стерегли село від ворогів, и наступила ця хвилина, вороги напали, але вони не знали сили богатирськой, тому козаки виграли цю битву, але не виграли ще війну! Фуух

4,5(50 оценок)
Ответ:
danil24451
danil24451
15.02.2020
Шановні слухачі! Сьогодні у нас в гостях доктор бялапчних наук 1ван Пятров1ч Бойко. Як извест- будинку, він активно займається праблемам1 екологія. Ось i зараз 1ван Пятров1ч повернувся з екалашчнай експедицьй. Кал1 ласка, професор, розкажіть, де ви пабивал1 на поточний раз.- На поточний раз я побував в CBaix рідних мясцшах, на Косаушчине, що на іншому Kpai Полісся. Я буваю там часто, i те, що бачу, не може не хвилювати.- Що ж ви пабачил! на своїй малій рад1ме?- Чи не Maix заповідних місць, яшя запомшлшя з дяцшства. Мел1яратари праклал1 канал уздовж нашого рачулкц в якій ми в дитинстві купалшя. Зн1кла річечка, пропала риба, не стала трав, кудисьц1 падел1ся квіти Болотце за селом перетворилася в чорне торф'яне поле. Налящць звідки вітер, підніме в небо клуби сухого тор¬фу, несе на село чорна хмара.- I як же там живуть люд1?- Погано живуть. Наступ на природу триває. Зшжаецца рівень грунтових вод. Зн1кае фауна, мно- ПМ ввди флори, сохне ліс, розширюється вітрова ероз1я. Мног1я місця стають непридатним1 для життя лю дей.- Невже все так погано, 1ван Пятров1ч?- Хочеться вірити, що люд1 навчаться вирішувати свої господарські проблеми i НЕ шкод1ць природі.- Скоріше б вони вучилшя цього. Дякую вам, прафе¬сар, за ваш розповідь. До зустрічі.
4,7(96 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ