М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Відредагуйте речення. 1. Просимо вислати на наш адрес пропозиції
щодо реорганізації підприємства.
2. Збори акціонерів проголосити відкритими.
3. Договір набирає чинності з моменту його
підписання.
4. До порушника були прийняті міри
дисциплінарної відповідальності.
5. На вечорі виступили зі своїми творами
початкуючі поети.
6. Керівництво підприємства рахує, що ваша
фірма невчасно розрахується за представлені
послуги.
за рослинами — її любима
робота.
8. Був заслухан звіт керуючого підприємством.
9. Починаючи цю програму, подумалось, що ми
не все ще зробили для поліпшення ситуації.
10. Інвентаризація в установі проведена.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
vityabro13
vityabro13
13.07.2022

 Книга – одне з найбільших чудес, створеною людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, свою всю мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє.

Шлях розвитку книги був довгим і складним. Який тільки матеріал не використовували люди для виготовлення книжок: каміння, глину, листя та кору дерева, шкіру тварин, бамбук, папірус, шовк, метал.

Довіряючи всі свої знання і досвід книгам, люди навчилися зберігати їх. Скарбницями книг називають бібліотеки.

Перші бібліотеки були складами в буквальному значенні цього слова. Найдревнішу, вік якої 5000 років, археологи знайшли на території колишньої Месопотамії (сучасний Ірак). Вона являла собою склад з 30000 глиняних табличок, що містили в основному укази і закони.

Шумерійці вже за 4000 років до нашої ери вміли писати. Вони користувалися піктографією - малюнковим письмом. Поступово малюнки спрощувалися й ставали значками, слова позначувались, - ідеограмами.

4,5(43 оценок)
Ответ:
yudaeva78
yudaeva78
13.07.2022
Ось Твір на тему: «Мистецтво писанкарства»

 Мені пощастило завітати в гості до справжньої художниці. В її гостинній оселі я побачила багато цікавого. Мою увагу привернула і навіть здивувала чимала колекція неймовірно гарних і різноманітних писанок. Я наважилася поцікавитися, як роблять ці прекрасні писанки. І художниця почала захоплюючу розповідь.Мистецтво виготовлення писанок називається писанкарством. Писанки розписують воском, який наноситься на поверхню вироба за до залізного наконечника – писачка. Чим меншим є отвір, з якого витікає розтоплений віск, тим тоншою буде лінія.Сам процес прикрашення виробу виглядає так. Спочатку зачерпують писачком віск і закрапують ті ділянки на яєчку, які потім мають залишитися білими. Після цього виріб занурюють у жовту фарбу. Коли фарба обсохне, по жовтому тлі вкривають воском цятки, що мають залишитися жовтими. Далі, якщо треба наробити, наприклад, зелених цяток, умочують у зеленку звичайний сірничок та наносять зелені цятки, їх треба відразу закрапати воском, Потім яєчко занурюють у червону фарбу та повторюють подібну операцію. Нарешті, тло забарвлюють одною з найтемніших фарб, наприклад чорною.Розфарбовану писанку кладуть на цвяшки, вбиті в дошку, і ставлять цю конструкцію в негарячу духовку. Віск почне розм'якати. Його треба обережно стирати м'якою тканиною, Ось так непросто народжується справжня писанка-крапанка.Почувши від майстрині таку цікаву розповідь, я вирішила до Великодня теж розмалювати писанки й подарувати їх своїм рідним та друзям.
4,8(75 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ