М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1.Записати словосполучення у три стовпчики: 1) з простими числівниками; 2) зі складними числівниками; 3) зі складеними числівниками. 2.Якщо правильно виконали завдання, з третіх букв записаних іменників складеться початок прислів’я: «… - тільки небо коптити». Записати утворене пртслів"я.

Шість собак, дванадцять підприємств, двадцять три кожухи, п’ятдесят вісім бригад, шістдесят стільців, п’ятдесят два хутори, одна гребля, сімнадцять білок, сімдесят один гриб, двадцять граків, дві казки.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
KOTEНОКGAB
KOTEНОКGAB
21.04.2022
Порядок фонетичного розбору слова[ред. • ред. код]Орфографічний запис слова, вимова до орфоепічних норм, запис транскрипцієюПоділ слова на склади (відкриті, закриті), визначення словесного наголосуХарактеристика голосних: наголошені / ненаголошені, якими буквами приголосних за участю голосу й шуму (дзвінкі, глухі), за наближенням середньої частини язика до твердого піднебіння (тверді, м'які), якими буквами позначаютьсяКількість букв у записаному і звуків у вимовленому словіЗразок фонетичного розбору[ред. • ред. код]

Фонетичний розбір — передбачає вироблення в учнів (студентів) навичок сприймати на слух особливості звуків мови і закріплення навичок записутранскрипцією.

Частковий фонетичний розбір застосовується при вивченні голосних звуків і приголосних звуків, фонем і їх реалізації, при вивченні звукових змін, складу інаголосу.

При повному фонетичному розборі слово, записане транскрипцією, поділяють на склади, визначають наголошений склад, кількість звуків (при фонетико-графічному з'ясовують співвідношення між звуками і літерами), дають їхню характеристику:

у голосних: ряд, піднесення, лабіалізованість/нелабіалізованість; повного творення або редукований і ступінь редукції, просунутість початкової або кінцевої фази голосного вперед і вгору поруч з м'якиму приголосних: місце б утворення, шумливість, сонорность, глухість /дзвінкість, твердість /м'якість, лабіалізованість /нелабіалізованість.

У ВНЗ фонетичний розбір доповнюється аналізом позиційних та історичних змін звуків із з'ясуванням причин їх виникнення.

4,5(66 оценок)
Ответ:
У нас час дуже гостро постає питтання охорони природи. Чомусь люди забувають, що завдяки природі ми живемо, розвиваємось. Ми загрязнюємо свою планету. Планету- на якій мають жити і наступні покоління. Згадайте, скільки разів ви розпалювали вогнища за містом? Скільки гілок зламали? Скільки квітів зірвали, відпочиваючи в лісі?
Ми говоримо малюкові: «Бережи природу!», але викидаємо сміття в річки, засмічуємо атмосферу, отравляем грунт надмірною кількістю добрив. І при цьому сподіваємося, що нас не спіткають екологічні катаклізми. Ми самі являємося причинами стихійних лих. 
Так чому ж потрібно охороняти природу?Якщо відповісти коротко, то для того, щоб жити. Щоб мати здорових дітей, виховувати здорових онуків і правнуків.
Але як правильно берегти природу?
З раннього дитинства потрібно привчати малюків дбайливо ставитися до всього живого: не рвати польових квітів, не ламати гілок, не кидати на асфальт сміття, не палити де попало багаття. До ть представити дитині, що буде з планетою, якщо кожен її житель зламає одне дерево? У світі на сім мільярдів дерев стане менше. Ми просто задихнемося.Навчіть малюка не засмічувати водойми, не скидати в них і не залишати на землі пластикові пакети, пляшки, інше сміття. Пам’ятайте: він зберігається в землі сотні років!Навчіть школярів любити природу. Можна просто ходити в походи і милуватися природними красотами. А можна своїми руками висадити цілий парк або зробити квітник.Примусьте студента думати про майбутнє. Надихнувшись його шукати альтернативне паливо, нешкідливі методи виробництва.Карайте власників підприємств, зливають промислові відходи в річки чи грунт. Боріться з тими, хто забруднює атмосферу. Доганяйте браконьєрів.Відмовтеся від наркотиків, куріння. Пам’ятайте: ви теж частинка природи, яку треба берегти.
4,7(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ