Не з прикметниками пишеться разом: 1. Якщо прикметник не вживається без не: недбалий. 2. Якщо до прикметника з не можна дiбрати синонiм без НЕ: невеликий (малий).
Моя улюблена пора року Чому саме зима моя улюблена пора року? Адже, до літніх канікул часу багато й взимку часто обдуває до кісток пронизливий вітер з мокрим снігом. Відповідь дуже проста. Взимку можно кататися на ковзанах, ліпити сніговиків, з'їджати з гірок на швидких лижах, обстрілювати друзів сніжками або будувати неприступні фортеці, звичайно ж із білого снігу. Ще мені подобається розглядати чудні витвори морозу, який часто хапає дітлахів за ніс та щічки гати за пташками, які сидять на моїй калині або ж дзьобають зернята та крихти у моїй годівничці, яку я зробив сам. Звичайно, зима, а саме грудень, пахне новим роком та якимсь чарівним духом свята... Ось чому мені подобається чарівна пора року - морозна зима.
Кирило намагався старанно вчити уроки. Йому подзвонив його друг Артемко, просто побазікати. — Алло. Друже, привіт, як справи?!) - радісно сказав Артем. — Не дуже. Дістали, якщо чесно, вже ці уроки! Але ж я хочу бути відмінником. Тепер я розумію, як важко Руслану... (він відмінник) — Хха, нема чого засмучуватися. Канікули ж скоро! — Еге, скоро, аж через тиждень. — Ну то й що? Ти довше чекав, потерпи. До речі, новий рік скоро. Ти вже придумав, який подарунок хочеш? Я ні. — Я теж ні. Хоча, я хочу гіроскутер, але, нажаль, він надто дорого коштує. — Ооо... Я теж хотів би собі такий подарунок. Може, все таки попросимо маму? — Я вже просив. Марно(( — Я теж спробую попросити. — Ну попроси. — Якось потім, ми ж зараз розмовляємо. Ну добре, бувай, ти ж кажеш, що тобі уроки треба робити, не буду тобі заважати)). — Бувай!
Не з прикметниками пишеться разом: 1. Якщо прикметник не вживається без не: недбалий. 2. Якщо до прикметника з не можна дiбрати синонiм без НЕ: невеликий (малий).