М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Щороку у наш край на білій колісниці прилітає чарівниця-зима. Усе замітає снігом. Особливо милують око взимку ліси та сади. Припорошені снігом, дерева стоять, мов моделі, і чекають свого художника. Саме зимового дня зупинився художник Микола Глущенко перед лісом, аби назавжди залишити нащадкам неповторний витвір природи.

На передньому плані картини бачимо дві берізки, які, схилившись одна до одної, перешіптуються про щось дуже цікаве. Це, мабуть, дві нерозлучні сестрички. Свій лист вони зронили ще восени і тепер щуляться від холоду.

Неподалік від них підслуховує їхню таємну розмову одинока красуня ялинка. Зима не змінила її зелених шатів. Але хто її тут посадив? Це ж березовий ліс! Мабуть, птахи або звірі до їй поселитися тут. Своїми густими гілками ялинка захищає від злого вітру дві берізки. Вони заглядають на ялинку і уявляють собі, як самі незабаром зазеленіють.

У верхній частині плані картини – темно-синьо-сіре небо. Воно ніби зависло над деревами. Здається, ось-ось з небесного мішка посипляться сніжинки.

Сніг найкраще видно на передньому плані. Він виграє різними блискітками. На ньому видно видно сліди тварин і птахів: щось шукали вони під снігом, раз помережили його

своїми лапками. На сніг впали тіні від дерев.

На задньому плані, у глибині картини, видніється березовий ліс. Берізки, напевно, дрімають. Їхні довгі, пошарпані вітром гілки опущені додолу. Сниться деревам тепле сонечко, яке зігріє їхнє гілля навесні, і зазеленіють березові рученята.

Я думаю, художник очікував якихось змін у своєму житті, тому свій настрій передав цією картиною.

Схема побудови твору – опису за картиною 1. Вступ : а) загальне враження від художнього полотна; б) історія написання твору, відомості про митця. 2. Основна частина: а) опис переднього плану картини; б передачі глибини ( тла) полотна; в) опис побаченого справа, зліва, зверху, знизу. 3. Висновок (емоційна оцінка твору). 2

👇
Открыть все ответы
Ответ:
saruchanyan777
saruchanyan777
19.09.2020
Я провела літо прекрасно . Я із старшою сестрою і матусею їздила в Турцію на 2 тижні . Коли я прилетіла з відпочинку я поїхала в село , де я і моя родина провели весело час . Так я провела червень . Настав липень , я приїхала з села , цілий місяць я провела в кругу друзів і сім'ї . В серпні мені купили собаку (породи бігля ) і цей місяць пройшов для мене найкраще . Я водила його на річку , гуляла і навчала команд . Місяць серпень для мене пройшов не просто чудово він пройшов для мене незабутньо .
4,7(82 оценок)
Ответ:
daryaevis
daryaevis
19.09.2020

- Здрастуй! Мене звати Миколка.

Привіт! Я Мишко. Ти з якого міста приїхав?

- Я з Одеси. А ти?

- А я з Костянтинівки .

- А в якій це області?

У Донецькій.

- Цікаво. Я в Донецькій області взагалі ще не бував. А ти бував у Одесі?

- Так, минулої осені ми їздили на екскурсію до Одеси.

- От добре! Тобі сподобалося наше місто?

- Так, а найбільше мені сподобалися Потьомкінські сходи та гарний вид на морський вокзал. Дуже велична картина. Я обожнюю кораблі. Можливо, стану моряком.

- А в твоєму місті є море? Адже Донецька область має вихід до моря. Вибач, я не дуже добре географію знаю.

- Ні, в нас моря немає, адже ми знаходимося на півночі області. В нас завод металургійний є. Раніше у нашому місті працювало кілька потужних підприємств, але потім вони порозвалювалися.

- Мабуть, Костянтинівка – невелике та затишне місто?

- Так, невелике. Воно було б затишнішим, якби завод не димив та не коптив так. Мешканці міста скаржаться.

- А якщо ти вирішиш стати моряком, то приїдеш вчитися до нас, в Одесу?

- Так, до вашої морської академії. Або до Маріуполя, де є її філіал.

4,5(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ