М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Не відокремлюється означення в реченні (розділові знаки вилучено) А Ганна з її охотою до роботи безпосередністю щирістю та привітністю теж якось
одразу сподобалася своїм новим знайомим.
Б На голій одполірованій морозом до блиску шматині землі розпросторився
калачик.
В Покинута людьми на довгі дні дорога помирає в бур’яні.
Г Досвітні огні переможні урочі прорізали темряву ночі.
Д Наляканий громовицею тихенько заіржав кінь.

👇
Ответ:
snegjana
snegjana
18.11.2020

В

Объяснение:

Означення стоїть перед означуваним словом

4,8(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
djdkdksDkskd
djdkdksDkskd
18.11.2020

Їжа повинна бути смачною, поживною, свежеприготовленной. Їсти потрібно кожні 3,5-4 години, в один і той же час. Щодня вживай гарячі страви, молоко, молочні продукти, овочі та фрукти. Не їж багато солодощів, гострого, солоного, жирного, смаженого. Це шкодить здоров'ю. Неправильний вибір продуктів харчування може бути причиною різних захворювань. Всі продукти повинні бути якісними і свіжими. Тому купувати їх слід в магазинах або на обладнаних ринках, де є спеціальні служби, які перевіряють якість продуктів. Небезпечно купувати продукти на стихійних ринках, адже тут за якість ніхто не відповідає.

Перевагу слід віддавати натуральним продуктам. Це молоко, риба, сир, м'ясо, яйця, квасоля, горох, горіхи, різні крупи, овочі, фрукти і т.д. Ці продукти корисні для здоров'я, на відміну від так званої штучної їжі, яка містить багато барвників, ароматизаторів, хімічних речовин, перешкоджають псуванню продуктів і продовжують термін їх зберігання. Чіпси, сухарики, солодкі газовані напої і т.д. не варто споживати, оскільки користі від них немає ніякої. Надмірне захоплення цими продуктами може привести до різних захворювань.

Купуючи продукти харчування, слід звертати увагу на упаковку і етикетку, на яких вказано їх склад, термін придатності, умови зберігання і дата випуску. Якщо товар прострочений або несвіжої, його купувати не слід, адже можна отруїтися. При таких ознаках отруєння, як біль в животі, нудота, слабкість, пронос, блювота, підвищення температури, потрібно терміново викликати «швидку до або лікаря. До приїзду лікарів промити шлунок: випити 1-2 літри води і викликати блювоту.

4,4(56 оценок)
Ответ:
ZoiTema
ZoiTema
18.11.2020

Нині практично всі випускники українських шкіл прагнуть вступати до вищих навчальних закладів. Україна має значно більше університетів, ніж країни Європи. Я вважаю, що вища освіта не потрібна абсолютно всім. На мою думку, працю за покликання душі можна знайти й без ступеня бакалавра чи магістра.

Людям слід розуміти, що професія має бути корисною для самого себе й суспільства. Кожному необхідно відчувати, що його професія необхідна народу. Яскравим прикладом може слугувати байка видатного українського філософа Григорія Савича Сковороди «Бджола та Шершень». Автор доводить, що праця має стати для людини природною потребою та «найсолодшою поживою», лише тоді вона «потрібне робить неважким, а важке — непотрібним». У силі байки Григорій Сковорода бачить щастя людини в «природженому ділі». У творі Бджола — «герб мудрої людини, що в природженому тілі трудиться». Вона говорить: «Нам незрівнянно більша втіха збирати мед, ніж споживати. До цього ми народжені». Шершень — «образ людей, що живуть крадіжкою чужого й родилися на те, щоб їсти й пити». Бджола бачить себе хоч і в тяжкій, але «сродній праці». Шершень не розуміє її, а тільки принижує та ображає: «ти така дурна». Глибокий зміст — головне, що є в Байках Сковороди. Автор так сказав: «Байка тоді нікчемна та баб’яча, коли в простому та чудному лушпинні своєму не ховає зерна істини». На жаль, людей, які хочуть працювати лише за гроші, а не за покликом душі усе більшає.

Робота має приносити людині задоволення. Після виконаної справи ми повинні розуміти, що час не пройшов дарма. Нехай втрачено багато сил, та задоволення, отримане від роботи, має бути неповторним. Не можу не згадати художників, скульпторів, модельєрів, поетів, співаків, акторів. Люди отримують задоволення від своєї професії. Художники всі свої почуття викладають у неймовірно гарні картини. Актори знаходять себе на сцені. Вони мають ролі, які повинні пронести крізь себе, зіграти щиро, від душі. Лиш тоді людина вважатиметься гарним актором. Співаки заворожують людей своїм невимовно чудовим, сильним голосом. Поети ті чи інші почуття, радість, щастя, смуток виливають у віршах. Можливо, якщо дозволити людині заробляти на життя тим, що в неї виходить найкраще та найлегше, вона з задоволенням буде займатися такою роботою, не вважаючи її тяжкою повинністю. Робота буде «сродною» тоді, коли, виконавши її, людина водночас, можливо, буде відчувати фізичну втому, але й задоволення від виконаного.

Я дуже поважаю волонтерів, які віддаюсь свій час, гроші, сили заради до ншим. Саме ці люди залишили часто високооплачувані посади чи просто звичне місце роботи, і жертвують свїм життям заради інших. Тут рівними стають усі: і ті, що мають вищу освіту, і той, що щойно встав зі шкільної парти.

Отже, ми переконалися, що краще бути гарним будівельником, праця якого приносить користь, а не посереднім юристом, не надто потрібним суспільству.

Объяснение:

4,5(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ