М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

До іть, будь ласка, скласти письмовий твір-опис місцевості. ПОЛІСЬКЕ СЕЛО Я ніколи не бував у поліському селі Кринки, досі жалкую за цим. Сходив
я чимало доріг, об'їздив чимало країн, та якось не випадало мені зазирну-
ти в тихі місця, де минуло батькове дитинство. Але ніколи не бувши там,
бачу виразно, мов на старовинній гравюрі, заповітний куточок землі.
У цій картині панують світлі тони, ніжні тони бiленого поліського полот-
на. Спокійне світле небо, світлі з жовтим відтінком кучугури пісків. Лише
по горизонту темна зубриста стіна соснового бору.
Небо, ліс, піщана горбиста рівнина - це лише тло.
Потім бачу дорогу. Ну, а яка дорога в пісках? Порізана колесами, то
кривуляє між чахлими кущами сосняку, то повзе на горбик, то шкандибає
в долинку. Це навіть не дорога, а розтоптана канава, клята й переклята
всіма їздовими, і від того ще більше зморщена. Поруч неї, старої бабусі,
вистрибують онуки-стежки, вони мережать синючі плеса, викрутасами
обходять деревця і збігаються в одне річище біля трухлого від старості
обваленого місточка. За місточком починається село.
Поліське село. Ішли жінки з грибами. Пісок та болото, пісок та болото,
нарешті й суха місцина, тут, кому де заманулося, й присіли вони спочити,
обклавшись корзинами. Отаке село. Купками. Хата, а потім жовта зали-
сина, потім ще самотня хата. Кожен двір обнесено високою дерев'яною
огорожею. Тут усе з дуба, із сосни, з берези, з граба. Усе з лісу.
А земля тут яка! Той же пісок, трохи бурий від гною, без гною ніщо не
росте, навіть бур'ян.
За дворами й левадами — глевка низина. Корчі, мохові острівки, цілі
озера густої, як дьоготь, стоячої води, замулені річечки. Царство непро-
лазних поліських боліт.
Ніколи не був яу Кринках, але бачу село, бачу дідову хату. Вони по-
стають із запашних батькових оповідок.


👇
Открыть все ответы
Ответ:
InfoChan
InfoChan
25.12.2022
1.Крутити хвостом – вдаватися до нечесних вчинків.

2.Крутитися, як білка в колесі – бути постійно зайнятим.

3.Стріляний горобець – про людину, яка багато зазнала у житті.

4.Пекти раків – червоніти від сорому.

5. Знати на зубок

Знати де раки зимують

Знати як облупленого

Знати як своїх п’ять пальців

6.Душі не чути – самовіддано любити.

7.Підсунути свиню – зробити неприємність.

8.Бігати як курка з яйцем – приділяти незаслужену увагу.

9.Укрутити хвоста – приборкати, домогтися послуху.

10. Ходити іменником

Ходити в шорах

Ходити на поводку

Ходити по миру
4,5(17 оценок)
Ответ:
okmaksimowac2
okmaksimowac2
25.12.2022

объяснение:

проблеми молоді непокоїли суспільство в усі часи, і тоді, коли люди похилого віку були молодими і коли їх батькам було по вісімнадцять, і вони тільки обирали, якою дорогою їм піти. проблема молоді - одна з основних, тому що, як не банально це звучить, за нею майбутнє.

але чому нам здається, що старше покоління завжди не має рації в тому, що шукає витоки проблем там, де вони на поверхні або шукає їх зовсім не там? напевно, тому, що в сьогоднішньої молоді не так сильно розвинене почуття відповідальності, або воно ще не сильно вкоренилася в молодих душах. коли тобі вісімнадцять років, то здається, що ще все життя попереду, і якщо навіть і зробиш ряд помилок, то є ще багато часу, щоб їх виправити.

але в житті все інакше. мабуть, однією з найактуальніших проблем сучасного українського суспільства є поширення вживання алкоголю та наркотичних речовин серед підростаючого покоління. зневірені підлітки, які не потрібні ні суспільству, ні собі, намагаються знайти заспокоєння в наркотичному та алкогольному дурмані.

нерозривно пов'язана з наркоманією проблема пошуку себе в житті, втрата відповідальності і майбутнього. проблемою сучасних молодих людей є професійне самовизначення. перед випускником школи стоїть багато питань. яку професію обрати? в який навчальний заклад піти навчатися? чи вистачить у батьків коштів заплатити за навчання? як показують різноманітні опитування, більшість випускників, закінчуючи школу, остаточно не відповіли для себе на всі ці питання. дуже часто рішення приймається вже в останню хвилину, а роздуми про правильність вибору ще певний час продовжують турбувати молоду людину і її батьків.

але, головна проблема ще попереду - це працевлаштування. чи знайде молодий спеціаліст роботу по спеціальності після закінчення навчального закладу? відповідь на це питання не завжди є ствердною. особливо це стосується невеликих міст і містечок..

в україні, на жаль, все по-іншому. однак, не всі їдуть на захід, спокусившись швидким заробітком, багато хто залишається і продовжують тягнути українську науку вперед. оцінять їх? чи не зневіряться вони ось також у своїх силах і чи не будуть шукати вирішення проблем у горезвісних грамах або в літрах? невідомо, але це - ще одна проблема сучасної молоді, і над нею варто дуже серйозно подумати.

дійсно, проблеми, які хвилюють сучасну молодь, різноманітні. сьогоднішні молоді люди набагато дорослішим своїх однолітків 60-х або 70-х років. але це означає також і те, що сьогоднішня молодь розумнішає і розуміє, що сподіватися, окрім як на себе, ні на кого. ось це і є той преломний пункт. зрозумівши це, хтось ступає на слизький шлях забуття, а хтось завзято, з усіх сил продовжує боротися. і ті, хто продовжує боротися, справді заслуговують на повагу.

загалом же, наша сьогоднішня молодь прекрасна. у лавах її ми все-таки бачимо більше студентів, ніж неуків, набагато більше працюючих, аніж наркоманів. і це не може не тішити. пройде час, і сьогоднішні молоді люди будуть вирішувати проблеми молоді 20-х років двадцять першого століття і, напевно, застосують свій досвід, нелегко засвоєний ними на рубежі тисячоліть. а поки вони продовжують жити і радіти життю, і вирішувати нагальні проблеми, по суті, самостійно.

а як же наша влада? чому вона не враховує досвід молодіжної політики розвинених країн світу? невже теперішні можновладці думають, що вони пануватимуть вічно? очевидно, що так більшість і думає. тому достукатись до їхнього сумління безперспективно.

наш порятунок у нашій активності, у нашій участі у громадських, пластових, студентських організаціях. і, безумовно, брати безпосередню участь у виборах і голосувати за тих кандидатів у народні депутати, які на законодавчому рівні розроблять нарешті дієву концепцію захисту національних інте-ресів, як перспективи розвитку української державності, забезпечать доступ молоді до освіти незалежно від її майнового стану, розроблять і приймуть закони щодо і підтримки молодих науковців, соціальної підтримки та соціально-правового захисту молоді, сприяння молоді у вирішенні житлових проблем та підтримки молодих сімей, національно-патріотичного виховання молоді тощо. теперішні вибори – це наш шанс змінити якісний склад верховної ради на таких депутатів, які будуть спроможні внести необхідні законодавчі зміни у сфері молодіжної політики. тільки тоді в української молоді з’явиться перспектива, а в держави - європейське майбутнє.

4,4(93 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ