М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Провідміняти числівники 1694

👇
Ответ:
данил2048
данил2048
26.10.2020
Називний - ти́сяча шістсо́т дев’яно́сто чоти́ри Родовий - ти́сячі шестисо́т дев’яно́ста чотирьо́х Давальний - ти́сячі шестиста́м дев’яно́ста чотирьо́м Знахідний - ти́сячу шістсо́т дев’яно́сто чоти́ри (чотирьо́х) Орудний - ти́сячею шістьмаста́ми (шістьомаста́ми) дев’яно́ста чотирма́ Місцевий - на/у ти́сячі шестиста́х дев’яно́ста чотирьо́х
4,4(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
З давніх часів доброта і милосердя були в традиціях нашогонароду. Природним вважалося до знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість, немічність, скривдженого. Бути доброзичливим, чуйно ставитися до людей –  потреба і обов’язок кожного.

Перший крок до доброти – це добре, або чарівне слово. Сила чарівних слів залежить від того, як саме вони сказані, яким голосом –спокійним і привітним чи грубим і сердитим.  Сказані грубо, вони просто перестають бути чарівними. Недарма в народі кажуть: самолюб нікому не люб.

Милосердя – це вміння співчувати, готовність робити добробудь – кому. Це слово утворене з двох слів – «миле серце», тобто добре серце. Милосердна людина не чекає від інших нічого, але сама віддає людям усе, що може. Вона поспішає на до тим, хто потрапив у біду, вибачає провини й образи.

Жорстокість проявляється в байдужості до чужого горя, небажанні зрозуміти, підтримати ти.

Тож поспішайте творити добро!

Можешь некоторые части переписать
4,7(2 оценок)
Ответ:
keril1101
keril1101
26.10.2020
Зі мною по сусідству живе бабуся Зіна. Вона підгодовує котів зі всього нашого селища. Я вважаю, що у котів також розвинені засоби масової інформації. Точніше, масового інформування. Вони певним чином переговорюються між собою і розповідають один одному, де знаходиться їжа, де живе добра бабуся, яка нагодує. Це до речі доведено навіть наукою.Баба Зіна розповідала нам одну історію про дружбу котів і собак. Вона колись тримала у дворі пса Барона і двох котів: Платона і Тимофія. Тимофій насправді був кішкою, але його не назвали відповідним ім'ям, оскільки помилково визнали самцем. Так і жила кішка Тимофій. Барон дружив з котами, дозволяв їм ласувати з власної миски, ніколи не чіпав нікого з них, навіть не огризався. А якщо і гарчав, то виглядало це неначе жартома.Сусідський великий рудий кіт пристосувався до бабусиного двору і під час прогулянки нападав на Платона і Тимофія. При нагоді чужий кіт бив їх. Ті були набагато менше свого противника і не могли йому протистояти. Барон, коли бачив, що його друзів чіпають, з гавкотом рвався з ланцюга на до Одного дня він все-таки майже зловив чужого кота і загнав його під дідів столярний апарат. Але на крик, нявкання і гавкіт вискочила вся сім'я. Їм довелося немало повозитися з собакою, щоб безпечно звільнити сусідського хулігана і заспокоїти Барона. Такий ось випадок дружби кішок і собак стався у наших сусідів. Він справив на мене велике враження. Поки я не почув про нього, то зовсім не вірив, що коти можуть дружити з собакою. І вважав, що відношення собак до кішок може бути лише як до видобутку - злим і хижим.
4,6(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ