М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

визначте іб творення по-українському засвітлом зверху а) префіксальний б)суфіксальний в) префіксально-суфіксальний г) безафіксний​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Каракоз11111
Каракоз11111
20.12.2020

Відповідь:

Пишемо и:

У загальних назвах після д, т, з, с, ц, ч, ш, ж, р (за правилом «дев’ятки») перед приголосними кореня: дискета, таксист, цирк, методика, стимул, зигзаг, шифр, риф, чипси.

У власних географічних назвах:

1. В кінцевих -ида, -ика: Флорида, Колхида, Мексика, Корсика.

2. Після приголосних дж, ж, ч, ш, щ, ц перед наступним приголосним: Вірджинія, Алжир, Чилі, Чикаго, Йоркшир, Вашингтон, Лейпциг (але Віші, Шіофок).

3. Із звукосполученням -ри- перед приголосними: Великобританія, Мадрид, Рим, Рига, Крим, Цюрих (але Австрія, Ріо-де-Жанейро).

4. В інших назвах після приголосних д, т та в деяких випадках згідно з традиційною вимовою: Аддис-Абеба, Единбург, Кордильєри, Сардинія, Скандинавія, Ватикан, Палестина, Тибет, Вавилон, Єгипет, Єрусалим, Китай.

Пишемо і:

У загальних назвах:

- на початку слова: ідея, інструкція, імпорт, інфляція, імітатор;

- після приголосного перед голосним та й: артеріальний, геніальний, аудієнція, клієнт, партійний, радій;

- у словах, які закінчуються на -ія: артерія, рація;

- у кінці невідмінюваних слів після приголосних пишеться і, а не и: візаві, журі, мерсі, парі, попурі, колібрі, таксі, поні, пенальті;

- після б, п, в, м, ф, г, к, х, л, н перед наступним приголосним у загальних назвах: бізнесмен, пірат, вітраж, міф, фільтр, гіпотеза, гід, кіно, хімія, ліра, німб.

У власних назвах:

- між приголосними та в кінці слів: Кіпр, Гвінея, Лісабон, Міллер, Візантія, Хібіни, Кіплінг, Бірма, Ніцца, Міссісіпі, Сочі, Паганіні, Джерсі, Сімферополь, Сідней, Сінгапур, Сілезія, Россіні, Зімбабве, Грім, Дідро, Овідій.

Пояснення:

4,8(68 оценок)
Ответ:
ba150704
ba150704
20.12.2020
Що означає для будь-якого народу мова? Це один з тих важливих факторів, без яких не може існувати жодна незалежна країна. Для кожної країни мова є одним з символів того ,що вона відрізняється від інших країн. Часто наявність мови може показати рівень культури тієї ,чи іншої країни. особисто я вважаю що Нація без мови- це не нація. Однак у сучасній мові є декілька проблем, і головною є те ,ще молодь спілкується на своїй рідній мові, використовуючи при цьому слова паразити, не нормативну лексику, та не цензурні вислови. Я не розумію навіщо молодь все це використовує у бесідах один з одним? Адже Українська мова - це мова батьків, мова предків. Це - історія Українського народу, фольклор, пісня, література, та багато іншого. Не повага до мови- це означає не повага до самого себе, адже ти виріс в країні де всі розмовляють Українською мовою, де Українська мова є символом того, що ти Українець. Для кожного народу рідна мова єдина і не повторна, і саме вона робить нас різними. Всі люди різні, не тільки за національністю а й за мовою. Для кожного народу мова є чимсь особливо важливим, тому ,що через мову ми показуємо свою культуру. Через мову ми виражаєм свої думки і спілкуємось. Тож нехай молодь поважає традиції українського народу і особливо українську мову, яку не дарма називають соловїною. Оскільки молодь- це майбутнє будь-якого народу і требе щоб майбутнє держави не паплюжило культурну
4,6(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ