Вжито в орудному відмінку
відповідь:
люди кожен день роблять добрі вчинки, і деякі з таких вчинків вважаються героїчними. наприклад, взяти додому з вулиці цуценя або кошеня - це, звісно, добрий вчинок, але не героїчний. а от врятувати людину під час пожежі - вчинок, безумовно, героїчний. де ж полягає межа між добрим вчинком і героїчним?
на мій погляд, добрий вчинок буде героїчним, коли людина, що робить цей вчинок, сама ризикує. рятуючи того, хто тоне, ризикуєш утонути сам, а рятуючи людей з палаючого будинку, ризикуєш згоріти. мабуть, саме тому рятувальників і пожежників називають людьми героїчних професій.
ті, хто під час другої світової війни ховав у себе єврейськіх дітей або поранених бійців, ризикували бути розстріляними разом зі своїми родинами. одже, коли люди, незважаючи на ризик, роблять такі добрі вчинки, їх можна назвати героями.
також я вважаю героями тих, хто робить добрі вчинки, дуже багато зусиль. наприклад, життя матері терези - суцільний подвиг. на мій погляд, дослідники, що добиралися до найвіддаленнішіх куточків планети, - теж герої.
Відповідь:
Для чого ми вивчаємо рідну мову? Дивне питання. Вивчаємо, бо вона рідна, бо не можна жити у країні і не розмовляти мовою цієї країни. Ні, звісно, можна, але така людина не буде справжнім громадянином цієї країни. Можна не володіти мовою, якщо ти не плануєш тут жити, а так, у гості заїхав ненадовго.
До того ж, володіння рідною мовою не виключає вивчення інших мов. Скажу навіть більше: у теперішні часи володіти тільки одною мовою замало. Сучасна людина повинна володіти кількома мовами, щоб досягти успіху у житті. Наприклад, якщо твоя професія буде пов'язана з інформаційними технологіями, без знання англійської мови не обійтися. А з цими технологіями тепер пов'язане майже все. Алк це не означає, що якась з мов більше потрібна, а якась менше. Всі потрібні.
Пояснення:
орудному
Объяснение:
двома (ким? чим?)