М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
roden13
roden13
31.01.2020 22:48 •  Українська мова

Що таке присудок і підмет?​

👇
Ответ:
bengamin1993
bengamin1993
31.01.2020

Пі́дмет — це головний член речення, граматично незалежний, означає предмет, ознака якого виражається присудком.

Присудок — головний член двоскладного речення, що характеризує підмет за дією чи ознакою.

Можно лучший ответ . Удачи.

4,6(27 оценок)
Ответ:
LutsenkoRodion
LutsenkoRodion
31.01.2020

Підмет - частина речення \ слово, яке відповідає на питання "хто?", "що?".

Присудок - частина речення \ слово, яке стосується підмета, відповідаючи на дію або стан підмета.

Наприклад: Дерево росте.

Дерево ("хто?", "що?" - підмет) росте ("що робить?" присудок).

4,8(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Мою улюблену вчительку звати Ольга Анатоліївна. Вона була моєю першою вчителькою в школі. Ольга Анатоліївна завжди була привітлива, спокійна і доброзичлива до оточуючих людей. До неї можна було звернутися по до вона знаходила вихід з будь-якої нашої дитячої проблеми. На уроках у Ольги Анатоліївна завжди було цікаво. Вчителька знаходила для нас, дітей цікаві для нас теми. З Ольгою Анатоліївною можно було порадитися, вона давала корисні поради. Вчителька вчила нас з повагою і любов'ю ставитися до всього живого, вчила поважати дорослих і людей похилого віку. Я завжди буду з теплотою в серці згадувати свою улюблену першу вчительку.
4,4(99 оценок)
Ответ:
snizhanadob
snizhanadob
31.01.2020
«До нас у школу їде цирк!» — оголосила вчителька. «А що, і звірів привезуть?» — запитав хтось із дівчаток. «Ні, звірів не буде, — посміхнулася Ольга Іванівна. — Будуть акробати, клоун і навіть фокусник». Ми з нетерпінням чекали виступу циркових артистів, адже всі — і дорослі, і діти — люблять цирк. Нам дуже сподобалися жонглери й акробати. А клоун, як нам здалося, був не в настрої. Склалося враження, начебто в нього болить зуб. Але все рівно, ми аплодували від душі.

Зненацька після чергового трюку фокусник запросив в асистентки нашу вчительку Ольгу Іванівну. І от що здивувало всіх: вона дуже професійно виконувала його команди. А скінчилося все тим, що Ольга Іванівна сама показала трюк, асистував же їй фокусник. Ми були вражені — звідкіля у викладача математики здібності циркового артиста? Усе пояснив сам фокусник. Це була ще молода людина, що недавно закінчила циркове училище. Але свій шлях у професійні артисти він почав з дитячої циркової студії при Будинку культури залізничників, куди його, важкого підлітка, привела Ольга Іванівна. Справа в тому, що школяркою вона сама займалася в цирковій студії, але потім вирішила пов’язати своє життя зі школою. Це з її ініціативи приїхав цирк, і вони, фокусник Олексій і Ольга Іванівна, вирішили приготувати спільний номер.

Відтоді ми стали іншими очима дивитися на нашу вчительку. Нам і раніше подобалися її уроки. Дівчатка намагалися наслідувати її в одязі, а хлопчикам соромно було приходити з невивченою теоремою або невирішеним рівнянням. Вона пояснювала так дохідливо! Після відвідування цирку ми стали часто просити Ольгу Іванівну показати нам який-небудь фокус. «Я можу і вас навчити нескладних трюків, але все це після уроків», — казала вчителька. Ось така у нас здібна вчителька.
4,4(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ