М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Прочитайте текст. Визначте в ньому іменники. Випишіть іменники, ужиті в однині, визначте рід їх.
НАРОДНА МОРАЛЬ І ЕТИКА
Головними чинниками народної моралі споконвічно були
ідеали добра, милосердя, людяності, такі категорії, як честь,
гідність, працелюбність.
Передусім шанувалося почуття любові до батьків. Ця етич-
на вимога втілювалася в народних приповідках та прислів’ях:
«Хто мамку зневажає, того Бог карає», «Хто не слухає неньку,той послухає біду», «За маму і тата — тяжка розплата». Мо-
ральним обов’язком дітей була до батькам по господар-
ству, догляд за ними в разі хвороби, немічності, вияв повсяк-
часної уваги, шани й турботи.
Суворо засуджувалася народною мораллю внутрісімейна
ворожнеча; родинне життя мало базуватися на засадах щирої
співдружності, краси взаємин, людяності, поваги до свого ро-
доводу.
Однією з найважливіших вимог народної моралі була лю-
бов і шана до людей, що перш за все мала виявлятися у надан-
ні до ближньому: людині, яку спіткало нещастя, вдові
або вдівцю, сироті.
Важлива роль з огляду етико-естетичних засад належала
й делікатності, духовній та мовній красі спілкування

👇
Ответ:
Stiv191001
Stiv191001
24.02.2020

Головними чинниками народної моралі (р.в.) споконвічно були ідеали добра, милосердя, людяності, (р.в.) такі категорії, як честь, гідність, працелюбність (н.в.).

Передусім шанувалося почуття любові (р.в.) до батьків. Ця етична вимога (н.в.) втілювалася в народних приповідках та прислів’ях:

«Хто мамку (з.в.) зневажає, того Бог (н.в.) карає», «Хто не слухає неньку,(з.в.) той послухає біду (з.в.)», «За маму і тата (з.в.) - тяжка розплата (н.в.)». Моральним обов’язком (о.в.) дітей була до (н.в.) батькам по господарству (д.в.), догляд (н.в.) за ними в разі (м.в.) хвороби, немічності, (р.в.) вияв (н.в.) повсякчасної уваги, шани й турботи (р.в.).

Суворо засуджувалася народною мораллю (о.в.) внутрісімейна

ворожнеча (н.в.); родинне життя (н.в.) мало базуватися на засадах щирої співдружності, краси взаємин, людяності, поваги (р.в.) до свого родоводу (р.в.).

Однією з найважливіших вимог (р.в.) народної моралі (р.в.) була любов і шана (н.в.) до людей, що перш за все мала виявлятися у наданні (м.в.) до (р.в.) ближньому: людині (д.в.), яку спіткало нещастя (н.в.), вдові або вдівцю, сироті (д.в.). Важлива роль (н.в.) з огляду етико-естетичних засад належала й делікатності (д.в.), духовній та мовній красі (д.в.) спілкування (р.в.).

 

 

4,5(63 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
shamahuligam007
shamahuligam007
24.02.2020
 Людина відчуває себе новонародженою перед красою життя, і сяйво добра освічує їй душу.  Минула буря - і сонця засіяло. Поглянь у себе: море там вирує, міниться і грає.  Куди я не піду - так думка й повертає додому. Любов і надія не в зорях, не в морі - між людьми поради питай!  Добре там живеться, де гуртом сіється й ореться.  Чужих два слова в пісні буде - і пісня вся тоді чужа.  І досі сниться: під горою, між вербами над водою,біленька хаточка стоїть. Не хочу я, щоб знов пекла мене війна в журбі. Я йду до гаю, і серце моє лине птицею співає. Минають дні, минає літо, настала осінь.  Що мені поле шуміло - я не міг зрозуміти.  Хиталися тихо дерева і синів прибій.  Я люблю, коли в листя зелені дерева одягає весна.  Здобудеш освіту - побачиш більше світу.
4,6(74 оценок)
Ответ:
Lopkrtjvbbcx
Lopkrtjvbbcx
24.02.2020

отвслово "професійний" є прикметником чоловічого роду в однині і відповідає на питання - який?

слово "професійний" є прикметником чоловічого роду в однині і відповідає на питання - який? для початку визначимо закінчення - "ий" (немає професійного, до професійного, з професійним, в професійному)

слово "професійний" є прикметником чоловічого роду в однині і відповідає на питання - який? для початку визначимо закінчення - "ий" (немає професійного, до професійного, з професійним, в професійному)ві закінчення, отримуємо основу - "професійні"

слово "професійний" є прикметником чоловічого роду в однині і відповідає на питання - який? для початку визначимо закінчення - "ий" (немає професійного, до професійного, з професійним, в професійному)ві закінчення, отримуємо основу - "професійні"позначимо корінь - "професійно" (професія, професіонал)

слово "професійний" є прикметником чоловічого роду в однині і відповідає на питання - який? для початку визначимо закінчення - "ий" (немає професійного, до професійного, з професійним, в професійному)ві закінчення, отримуємо основу - "професійні"позначимо корінь - "професійно" (професія, професіонал)в даному слові намічаємо три суфікса - "він", "аль" і "н"

слово "професійний" є прикметником чоловічого роду в однині і відповідає на питання - який? для початку визначимо закінчення - "ий" (немає професійного, до професійного, з професійним, в професійному)ві закінчення, отримуємо основу - "професійні"позначимо корінь - "професійно" (професія, професіонал)в даному слові намічаємо три суфікса - "він", "аль" і "н"графічний розбір слова - професійно / він / аль / н / ий - корінь / суфікс / суфікс / суфікс / закінчення

слово "професійний" є прикметником чоловічого роду в однині і відповідає на питання - який? для початку визначимо закінчення - "ий" (немає професійного, до професійного, з професійним, в професійному)ві закінчення, отримуємо основу - "професійні"позначимо корінь - "професійно" (професія, професіонал)в даному слові намічаємо три суфікса - "він", "аль" і "н"графічний розбір слова - професійно / він / аль / н / ий - корінь / суфікс / суфікс / суфікс / закінченняце був професійний підхід до справи.

4,8(17 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ