М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ggg7376
Ggg7376
31.07.2020 21:57 •  Українська мова

Числівники підкресліть як член речення Вісьмома, ста, сорока, семи, цілих, однієї, трьомстам, щісдесяти, цілим, двомстам, двом, тисячним, двадцяти, трьом, п'ятдесяти, шести, сімдесятьма, п'ятьма, тисячами, сімсот, чотирма, десять, триста, шістдесят, одну, одну, десяту, сімдесят, одному.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
rfhfntkm7p06pep
rfhfntkm7p06pep
31.07.2020
Багатьом здається, що держава - це устрій регулювання всесуспільних проблем певного соціального людського поселення. Проте все ж держава – це така форма в якій досягається самодостатність того суспільства, тобто створюються всі умови для бездоганного, блаженного життя. Чи не ідеально? Можна вже, якщо чесно, опустити голову і сказати, що у нашій державі повний хаос і влада просто негідна звання свого. Правда, є і щасливі своїм державнім управлінням. Але, яка ж повинна бути справжня держава?
Сама по собі держава, виникає із природних потреб людей, але існує вона заради досягнення найвищих цілей блаженного життя. Вона задовольняє не тільки фізичні, але і всі інші потреби людини. Люди поєднуються в ціле заради користі, пропонуючи один одному необхідне для життя. Утворюється ринок. Так утворилось спілкування в певній державі, яке існує заради користі. Об’єднавшись в силу природних потреб, держава стає найбездоганнішим союзом, всебічно охоплюючим життя людини та виховуючим її механізмом спрямованим до доброчесності та блаженного життя.
Саме в цьому розумінні держава існує раніше за родину та поселення, держава існує раніше індивіда, бо як ціле за своєю сутністю передує своїй частині, а людина є частиною держави.
Без держави людина не може реалізувати повністю свою природу, не може стати істинно людиною.
Будучи найвищою формою співіснування, держава не тільки кількісно, але і якісно відрізняється від інших форм співіснування. Справа зовсім не в кількості осіб, що підкорюються владі керівника цього співіснування, а в самому характері і меті спілкування. Держава, таким чином, є дещо, що існує завжди. Це співжиття, без якого люди ніколи і ні за яких умов не зможуть жити.
Державне спілкування засноване на природному тяжінні людей, бо людина є істота політична.Так, від політики також багато чого залежить.
Влада голови родин над її членами або влада пана над рабами суттєво відрізняється від влади політичної. Гадаю, що політика, на жаль, у своєму змісті є завжди не досконала. Сутність держави — це внутрішній зміст її діяльності, який виражає єдність загальносоціальних і вузькокласових інтересів громадян. Будь-яка держава, разом із вирішенням суто класових завдань, виконує й загальносоціальні завдання, без яких не може функціонувати жодне суспільство. Це — засоби зв'язку і транспорту, будівництво шляхів, іригаційних споруд, боротьба з епідеміями, злочинністю, заходи щодо забезпечення миру та інші.
Отже, держава отримує значення необхідної та вічної форми співіснування. Спрвжня держава, на мою думку, повинна бути такою, коли нація є найвищою цінністю, головним джерелом влади і визначальником соціо-політичної системи такої держави, тобто бути такою формою співіснування, коли люди обєднуються і творять свою систему цінностей. Хоча це таке собі ідеалістичне уявлення про сутність держави.
4,6(33 оценок)
Ответ:
DozZzuM
DozZzuM
31.07.2020
 Для чего нужны законы
в нашей и не только в нашей стране происходят преступления или нарушения закона. и для того что бы как бы наказать преступника созданы законы.в законах указывается о преступлениях и мерах их наказания- арест.
 влияние детективных фильмов на детей
сейчас современным детям не интересны мультики и мелодрамы они их считают скучными. Сейчас был введен закон позволяющий родителям следить за жанром фильма и возрастом с какого момента жизни ребенка можно это смотреть. детективные фильмы предусматриваются для детей с 12 или 16 лет.И множество детей не смотрят эти фильмы не смотря на содержание. Некоторые из них детям определится с будущей профессией.   Другие показывают на то что любое преступление наказуемо. И у любых фильмов есть моменты которые можно судить в своей жизни. Есть детективные мультфильмы в которых проводятся персонажами какое то не значительное для нас расследование. Вывод: даже детективные фильмы делятся на подкатегории
Ваша love2711is с вас благодарность
4,8(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ