М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

2. Дослідницька робота з текстом. Випишіть номери тих речень, у яких різний в'язок між частинами. 1. Гуманістичні засади громадянського виховання вперше висвітлив у 1970 році Василь Сухомлинський, який вважав першочерговою умовою формування громадянина організацію емоційно насиченого діяльного трудового життя шкільного колективу, що ефективно впливає на становлення громадянської позиції кожного індивіда. 2. Громадянське виховання – це виховання на громадянських ідеалах: бути справжнім громадянином – значить насамперед піклуватися про майбутнє суспільства, а майбутнє – це діти. 3.Знання про Батьківщину – наріжний камінь громадянської гідності, яка
закладається в кожній особистості в дитинстві; людина не мислима без громадянської серцевини, а піклування про процес морального виховання є першочерговою турботою батьків та школи. 4.Громадянськість пробуджується в юній душі лише тоді, коли людина вже в ранньому дитинстві і особливо в юнацькі роки робить світ кращим, ніж він є. 5. Громадянин складається з почуття господаря, з почуття відповідальності за все, що є в нашому житті, а громадянськість – це насамперед відповідальність, обов’язок та вища сходинка в духовному житті людини, на якій вона віддає себе справжньому ідеалові.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
yuliyayulyafe
yuliyayulyafe
09.11.2020

  А почалося це дуже давно. Ще тоді , коли наш світ навіть не був створений Богом...

 Було все прекрасно! Прекрасні небеса, прекрасні ангели і їх Творець-Бог. Ангели славили Бога, служили Йому і раділи своїм Творцем.Все було добрим та досконалим.

   Та одного разу один ангел захворів. Він почав відчувати, що його думки відрізняються від думок інших ангелів.Його почуття теж стали змінюватись, він вже не віддчував насолоди в служінні та прославленні свого Творця. Він все більше і більше задумувався над тим, що він міг би, не гірше Бога, справлятись з управлінням в Небесному Царстві.І стало йому моторошно від своїх думок, потім стало шкода себе, потім в середині ангела почала визрівати пухлина, яка все більше і більше заполоняла його розум , думки і все його єство.І настав день, пухлина трісла і відчув ангел солодкий запах любові, поваги, та обожнення до себе самого.Він милувався своєю красою, своїм розумом, своїми здібностями і нарешті він сказав:"Чим я не Бог!? Я кращий за Бога, я завоюю і посяду його місце!" І вчинив на небі бунт. І була скинена з неба третина ангелів і з ними посипався на землю порох, який осідає й донині в людських душах і називається -єгоїзмом.

  І хворіють душі, хворіють країни, хворіють континенти, хворіє всесвіт.Хворіє і страждає.І тільки Бог може вилікувати людську душу від цієї хвороби.Якщо душа щиро звернеться до свого Творця в покаянні...

 

 

4,7(29 оценок)
Ответ:
nastyaparshincg
nastyaparshincg
09.11.2020
     Сласти словниковий диктант з прислівниками, у написанні яких виникають труднощі, пропоную так:⇒ вночі (пишемо разом, бо утворений сполученням прийм. з ім.) 
⇒  по-новому (через дефіс, утворен. від прикм. і прийменника по)
⇒видимо-невидимо (утворений від слів з протилежним значенням, тому через дефіс) 
⇒ безвісти (пишемо разом, бо утворений сполученням прийм. з ім.) 

⇒ по-батьківськи (через дефіс, утворен. від прикм. і прийменника по)

⇒ стрімголов (разом. бо утворений від двох основ)
⇒вдвічі (пишемо разом, бо утворений сполученням прийм. з числ.) 
⇒ довго-довго (відбувається повтор кореня, тому через дефіс) 
⇒ праворуч (складний, утворений від двох основ, тому разом)
⇒ тишком-нишком (утворений від слів з близьким значенням, тому через дефіс) 

⇒по-домашньому (через дефіс, утворен. від прикм. і прийменника по)

⇒ часто-густо (утворений від слів з близьким значенням, тому через дефіс) 

⇒ давним-давно (відбувається повтор кореня, тому через дефіс) 

⇒ натроє (пишемо разом, бо утворений сполученням прийм. з числ.) 

⇒  віч-на-віч (відбувається повтор кореня, тому через дефіс) 

4,7(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ