М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
NickoFeeD
NickoFeeD
08.03.2022 03:34 •  Українська мова

Відокремлені члени речення. 8 клас. варіант ii 1. укажіть правильне твердження. відокремленими називаються члени речення, які: а виділяються за змістом та інтонаційно; б указують на того, до кого звернено мовлення; в ставлення мовця до висловленого; г відносяться до одного й того самого слова в реченні й відпові на одне й те саме питання. 2. укажіть правильне твердження. на письмі відокремлені члени речення виділяють: а комами; б комами і тире; в тире; г дужками. 3. яким відокремленим членом речення є виділені в реченні слова? і сон мене так ніжно обійма, що, окрім сну, не хочеться нічого. а відокремлена прикладка; б відокремлене означення; в відокремлена обставина; г відокремлений уточнюючий додаток. 4. укажіть речення, у якому відокремлена обставина виражена дієприслівниковим зворотом. а а пісня, наростаючи, пливла над берегом. б жінка йде поволі й трохи зігнувшись. в і я зими крутий долаю норов, обличчя підставляючи вітрам. г дівчата зачіпали миколу, жартуючи, а він усе стояв похнюпившись. 5. укажіть речення з відокремленою прикладкою. а і оксану, мою зорю, мою добру долю, що день божий умивали. б над берегом послався невеликий, густо засвічений білою ромашкою луг. в виснажені атаками й великими втратами, німці не витримали грізного натиску полку. г голубу сорочку в перехваті підперезано матер’яним поясом з китицями. 6. укажіть речення, у якому відокремлене означення не виділяється комами (розділові знаки пропущено). а осяяний сонцем перед нами розкрився зовсім новий світ. б стоять налиті сонцем дні. в в небі чистім і прозорім сонце сяє. г а сонце тепле і ласкаве спинило погляд на землі. 7. установіть відповідність між реченням і другорядним членом у ньому. 1 відокремлена прикладка 2 відокремлений додаток 3 відокремлена обставина 4 відокремлене означення а сумно і мовчки тоді похилилася квітка, листям своїм тремтячи в передсмертнім конанні. б і пахне раннім сонцем і медком земля, легким серпанком оповита. в і сон мене так ніжно обійма, що, окрім сну, не хочеться нічого. г вже й молодик ішов за гору, та зачепивсь за осокір. д іду я, степів перехожий, радію од щастя землі. 8. установіть відповідність між відокремленими уточнюючими членами речення й син¬таксичною роллю, яку вони виконують. 1 уточнюючий присудок 2 уточнююча обставина 3 уточнююча прикладка 4 уточнюючий додаток а незмінний колгоспний конюх, дід саливон, як завжди клопотався за своїх підопічних. б рівно, на повні груди, дихає юнак. в ватажкував наш славний мустафа-ага, син ібрагіма, ханського дивлет-гірея. г хлопець за два роки змінився — виріс, змужнів. д так, олень добував з-під снігу мох та лишайники — свій харч. 9. виконайте синтаксичний розбір речень. а мовчить, скупавшися в зимовім молоці, алея волохата. б і він устав на горах перед нами, наш київ.

👇
Ответ:
Фаззан
Фаззан
08.03.2022

1. А

2. Б

3. Г

4. В

5. В

6. В

7. 1)Д 2)В 3) А 4)Б

8. 1)В 2)Б 3)А 4) Д

9. А) Мовчить, скупавшися в зимовім молоці, алея волохата. ( Розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, повне, ускладнене відокремленою обставиною, вираженою дієприслівниковим зворотом)

Б) І він устав на горах перед нами, наш Київ. ( Розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, почне, ускладнене уточнювальним підметом)

4,6(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nurik271100
Nurik271100
08.03.2022
Лиш той творити може, хто любить свій народ.
У наш час в Україні склався дуже складний стан. Зараз нелегко зрозуміти, хто насправді любить український народ, а хто тільки прикидається. Але історія української нації нам показує, що було дуже багато щирих українців, які були насправді закохані в свій народ. Наприклад, Т. Г. Шевченко. Зовсім нещодавно було 200 років з дня його народження. Це свято відмічалося в нашій школі також. Цей видатний письменник та митець є національним символом України, є відбитком усієї долі та сенсу життя українського народу. Тарас Шевченко кохав свою Батьківщину та свій народ, українців. Саме це й до йому створювати найвидатніші твори. Поезія цього митця буде жити доти, доки буде живий український народ. Його твори є неймовірно актуальні й сьогодні. Читаючи, здається, що геніальні рядки були написані не 180 років назад, а тільки вчора! 
     Саме тому я вважаю, що творити може тільки та людина, яка любить на поважає свій народ.
4,6(51 оценок)
Ответ:
fsychih46
fsychih46
08.03.2022
1.Відсій кукіль і відбери зерно, посій йоого й не жди, як зійде ряскотою.(означено-особове)
2.Хочу зробити тобі подарунгок. (означено-особове)
3.Тим часом розвиднялося, світало. (безособове )
4.У лузі пахне вогкою травою. (безособове )
5.Не всякму слуху вір. (узагальнено-особове)
6.Довіряй, але перевіряй.(узагальнено-особове)
7.Кажуть, що вночі на передмістя Осінь приблукала з хуторів. (неозначено-особове)
8.мелодію розлили серед хлібів,поміж шовкових трав.(неозначено-особове)
9.Весна.(називне)
10.Пізній вечір.(називне)
4,6(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ