12.Хто з повісті постраждав через яму, вириту хлопцями для Химери? А)бабуся Митька; б)дід Трохим; в)Вася-велосипедист.
13.Василь Трош назвав хлопців:
А) «Мухоловами»; б) «Блукачами»; в) «Мандриками».
14. Що подарував велосипедист хлопцям заради примирення?
А)цінний екземпляр комахи; б)бурштин; в)за на спортивне змагання.
15. Лох-Несс – чудовисько, яке живе в озері:
А)Фінляндії; б)Шотландії; в)Норвегії.
16. За що Сергій з Митьком були вдячні Василеві?
А)прищепив їм любов до природи; б)виявив інтерес до мандрівок; в)влаштував чудові канікули.
17.Клима Джуру Сашко дражнив
А)поганським Паганіні;б)невдатним Моцартом;в)недовченим Бахом.
18.Бабуся Клима над усе любила
А)пригощати знайомих тістечками власного виробництва;б)вирощувати овочі;в)доглядати за квітами;г)гуляти з онуком у парку.
19.Завданням космічних прибульців було
А)забрати всі багатства землі;б)виловити всіх кузьок на землі;в)підкорити людей своїй волі.
20.Автомобіль, який мав до урятуватися від космічних прибульців, був
А)чорний БМВ;б)жовтий «Запорожець»;в)сині «Жигулі»;г)білий «Мерседес».
21.Єдиною зброєю проти огидних космічних прибульців були
А)всілякі кузьки;б)квіти;в)стріли козаків;г)пісні кобзарів.
22. Яку зброю мали синьо морди проти людей?
А)шаблі;б)стріли;в)газ;г)отруйну слину.
23.Космічних чужинців відправили додому за до
А)дружної атаки всіх членів родини Джури;б)протиотрути, яку виготовила бабуся Соломія;в)насіння з полотняного мішечка пані Соломії;г)зборів усіх членів ТТБ.
24.Синьомордики зробилися слухняними й покірними за до
А)пилку квітів;б)засобу проти страху;в)пиріжків бабусі Солі;в)грошей із банку.
Як часто ми не досягаємо цілей, які ставимо перед собою? І що ж нам заважає їх досягати? Невпевненість у собі, лінь, слабка сила волі, характер, навколишні обставини?
Насправді, існує багато різних причин, але найчастіше ми використовуємо їх скоріш для своїх же відговірок перед самими собою, а не для аналізування ситуації. Тому пропоную розглянути декілька практичних порад, які чітко кажуть, що потрібно робити.
Перед собою потрібно ставити цілі, які ти можеш реально досягти, тобто ти сам віриш в те, що ти це зробиш, бо знаєш, що саме потрібно зробити. Наприклад, сказати собі: «Сьогодні я відпрацюю пенальті, а завтра попрацюю над грою в пас та прискоренням» – це набагато більше для досягнення цілі, ніж просто сказати «Я хочу добре грати у футбол» .
Тим паче реалістичних та конкретних цілей легше дотримуватися, тому що ти бачиш рамки свого завдання і можеш точно відповісти на питання: «Чи зробив я сьогодні все для того, щоб наблизитися до своєї мети? »
Для результату потрібен час. Для того щоб відчути якісь зміни потрібен час. Можливо це займе кілька місяців, а може і більше. Це тому що нашому мозку потрібен час для того, щоб звикнути до нової ідеї чи плану для досягнення цілі та й швидкі результати бувають дуже рідко. Потрібно запастися терпінням та просто працювати та отримувати від цього задоволення.
Повторюй ціль. Повторюй свою мету кожного ранку для того, щоб нагадати собі, чого ти хочеш, і що повинен робити. Кожен раз коли ти повторюєш про себе чи вголос свою мету, ти заставляєш свій мозок та підсвідомість зосереджуватися на ній та шукати шляхи для її досягнення.
Ти робиш це лише для себе. Мотивацію для досягнення цілі ти повинен знайти в собі. Тобто ти повинен знати, що ти робиш щось тому що ти цього хочеш, а не тому що хочеш комусь догодити. Буде важко залишатися мотивованим, якщо ти знаєш, що ти повинен робити щось, щоб комусь догодити.
Перешкоди не означають поразки. Помилки – це невід’ємна частина шляху до мети. На помилках та невдачах потрібно вчитися та шукати нові шляхи. Невдачі бувають у кожного і лише від тебе залежить чи зупинить це тебе на шляху до досягнення результату. Тому пам’ятай всі помиляються, але це не означає поразки, тому повертайся до роботи та роби все можливе, для того, щоб досягти своєї мети.
Отож не стій дій! Успіхів тобі!