Тарас Григорович Шевченко найталановитіший поет,художник.Він написав Кобзаря.Про нього знають як діти так і дорослі.Його поважають тому,що він надзвичайно талановитий,був щедрий та ніколи не забував допомагати зовсім бідним.Коли йому було десять років померла мати,а в тринадцять тато.В нього була дуже тяжка доля але він встиг стати таким чудовим поетом і художником!
Я, Григорьев Максим Сергеевич, родился 10 марта 1993 года в г. Москва.С 2000 по 2010 г. обучался в среднеобразовательной школе № 45 г. Москва, 11 классов которой окончил с отличием.С 2010 г. – студент переводческого факультета Московского государственного лингвистического университета, на 4 курсе которого я сейчас обучаюсь.Не женат. Состав семьи: отец — Григорьев Сергей Викторович, частный предприниматель; мать — Григорьева Елена Васильевна, частный предприниматель.Место проживания: г. Москва, ул. Остоженка, 12, кв. 154.23 марта 2013 г.ГригорьевМ.С. Григорьев
Суть технології вирощування озимої пшениці полягає в оптимізації умов вирощування пшениці на всіх етапах росту й розвитку рослин. Технологія вирощування озимої пшениці передбачає: використання інтенсивних сортів, застосування добрив на заплановану врожайність, роздрібне внесення азотних добрив протягом весни за даними ґрунтової і рослинної діагностики, інтегровану систему захисту рослин від бур’янів, хвороб та шкідників, за потребою застосування регуляторів росту (ретардантів), сівбу із залишенням постійних технологічних колій (по можливості), організацію біологічного контролю за станом росту і розвитку рослин на основних етапах органогенезу.