М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tatuxa223
tatuxa223
12.02.2023 14:32 •  Українська мова

1. Вкажіть числівник. а) двійка;
б) вдвох;
в) два;
г) подвоєння.
2. Виконайте морфологічний розбір виділеного числівника в реченні.

Один баранець пасе тисячу овець.
1. В якому рядку всі числівники порядкові?
а) двоє,троє, четверо, восьмеро;
б) вісім, одна десята, другий, перший;
в) одна восьма, дванадцять, п’ятнадцять, дві треті;
г) восьмий,сто двадцять перший, перший, одинадцятий.
1. Прочитайте речення. В один стовпчик випишіть кількісні числівники, в
другий – порядкові.
Незграбною ходою трударів йшли двоє вантажників. Слухаю першого
грому удари, наче найкращу симфонію світу. Впало наших галицьких
дружинників понад триста п’ятдесят людей, бо бій був завзятий.
1. Визначте дробовий числівник. а) дев’яносто; б) дев’ятеро;в) дев’ять
цілих і шість десятих; г) дев’ятнадцять.
1. Запишіть, розкривши дужки. Дроби замініть числівниками.

¼ ( дошка), ½(день), 1 ½ ( метр).
1. Правильною є відмінкова форма числівника.
А) двохстам п’ятдесяти восьми; б) двомастами п’ятдесятьома шістьома;
в) двохсот п’ятидесяти восьми; г) дохстами восьмидесятьма дев’ятьма.
8. Провідміняйте числівник 694, записавши його словами.
9. Порушено граматичну норму числівників на позначення часу в
реченні…
А) Нарада почалася о чотирнадцятій.

Б) Зустріч призначено на п’ять тридцять.
В) Вистава закінчилась за чверть на десяту.
Г) Зараз за десять третя.
10. Провідміняйте числівник 1538-ий, записавши його словами.
11. Помилково узгоджено числівник з іменником у словосполученні..
А) двоє разів; б) півтори доби; в) одна третя сторінки; г) одна
сьома метра.
12.Утворіть словосполучення, записавши числівники словами та
поставивши іменники в потрібному відмінку.
2(зошит), (2/3 гектар), 4-еро( друг), 150 ( долар).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
irapodumey
irapodumey
12.02.2023

Ось і настала прекрасна пора. І  це осінь.

Осінь - чарівниця яка своїми різнокольоровими барвами розмальовує дерева. Весь ліс стоїть в жовтих, червоних та помаранчевих кольорах. Білочки готують запаси перед суворою зимою. Ведмідь готується до сну. Птахи відлітають у теплі краї. Тільки сіренький зайчик збирається одягнути шубку. Теплий та грайливий вітерець шелестить листям. І десь з оклоці чутно дитячий сміх. Щасливі діти збирають букети з листя і потім дарують мамам. Але скоро закінчиться осіньі настане холодна зима.

Объяснение:

4,7(22 оценок)
Ответ:
LinaDanilinovskaya
LinaDanilinovskaya
12.02.2023

Думаю, у кожної людини є певна мета в житті. Поки ми маленькі, невеликі і наші мрії. Дитині хочеться нову красиву іграшку, як у вітрині магазину або біля того хлопчика, або нове платтячко, або ляльку Барбі. Ми ростемо, і разом з нами ростуть і наші бажання, прагнення, мети. Один мріє розгадати таємниці Бермудського трикутника і знайти затонулу Атлантиду. Інший живе мрією створити унікальні ліки від усіх хвороб або еліксир вічної молодості, краси і здоров'я. Третій мріє про польоти у Всесвіті, зустрічі з неземним розумом. 

Але рано чи пізно все ми дорослішаємо і починаємо замислюватися про майбутню професію. І тут наші прагнення стають цілком певними та змістовними. Хтось хоче стати геніальним програмістом, спеціалістом з комп'ютерним технологіям, здійснити інформаційний прорив, створити програми, які до нього не зміг створити жодна людина. Хтось хоче стати лікарем, відомим хірургом, щоб щодня рятувати від смерті й хвороб людей. А хто-то хоче просто ростити хліб, щоб нагодувати усіх голодних. 

Чи Не правда, все це високі цілі, і якщо людина не відступиться, якщо він твердо вирішив йти до своєї мрії, він обов'язково залишить свій слід на землі. Не обов'язково його ім'я увійде в історію, але життя він проживе не даремно, приносячи задоволення і користь людям. Анатоль Франс сказав: «Мрія могутніше реальності. І чи може бути інакше, якщо сама вона вища реальність? Вона душа сущого».

Сомерсет Моем заявляв, що, на відміну від існуючої думки про марність мрії, вона - «не відхід від дійсності, а засіб наблизитися до неї». Якщо б люди не уявляли собі своє майбутнє, не ставили перед собою чіткі завдання, що спонукало їх до активної діяльності, до самої життя? Життя без мрії безбарвна, безрадісне і просто марна!

Наявність певної мети, прагнення зробити щось конкретне, обов'язково значне і потрібний, підносить людину. Мрія, ідеал повинні бути у кожного. Наші мрії не завжди шикуються в чітку лінію, не завжди являють собою яскравий образ. Часто мрія буває бажанням досягти чогось великого, великого, світлого. Але як це зробити, ми не зовсім чітко і ясно представляємо. Мова йде про мрії, які спонукають до дії. І вони, може бути, з часом стають більш ясними і однозначними саме в результаті цих дій. Така мрія є і в мене.

Не хочу сказати, що я не уявляю своє майбутнє. Уявляю. І мрію освоїти цікаву для мене професію. Я хочу стати юристом.

Кожен день ми стикаємося з жорстокістю, несправедливістю, беззаконням. І я дуже хочу щось змінити, повернути цей світ обличчям до закону і справедливості. Мені здається, при серйозному відносин до професії я зможу внести досить вагомий внесок у поліпшення нашого життя, і тому вже зараз займаюся на курсах підготовки абітурієнтів і в юридичному гуртку, вивчаю спеціальну літературу, дивлюся передачі, присвячені хвилює мене темі.

Але це - про майбутню професію. А я все частіше ловлю себе на думці, що мені хочеться чогось більшого, ніж стати відмінним спеціалістом і якісно виконувати свою роботу, що дуже важливо. Іноді я відчуваю в собі стільки сил і енергії, що, здається, зможу все! Якби була така можливість, я присвятила себе абсолютно всім областям життя. Я чудово розумію, що настане час, коли треба буде визначитися, що в моєму житті головне, і цілком присвятити себе роботі, сім'ї, улюбленій справі, коли не можна буде «розпорошуватися», тому що та робота, та близькі люди, і хобі вимагають часу і зосередженого уваги.

А поки мені цікаво все нове, я багато чому хочу навчитися, стати цікавою людиною. Я прагну бути корисною в будь-якій ситуації і не збираюся втрачати ні секунди. Напевно, хтось вважає мене несерйозною гаючи, як я вчуся грати на гітарі, а потім раптом з головою йду в читання медичної літератури, освоюю основи комп'ютерної графіки і захоплено допомагаю батька і брата ремонтувати який небудь електроприлад. Навколишні вважають, що я не можу визначитися, хапаюся за все підряд.

Але в тому то й справа, що я визначилася. Я хочу вміти якщо не все, то багато, хочу кожен день дізнаватися щось нове і не хочу зупинятися на досягнутому. Не знаю, чи можна назвати це мрією у звичному розумінні слова, адже мої бажання не можна вписати в якісь рамки, чітко сформулювати. Хоча чому не можна? Можна! Я мрію досягти досконалості! Занадто голосно сказано? Напевно. Тим більше що досконалості немає меж, тому що якщо б ця межа існував, то, досягнувши його, уже не до чого було б прагнути. Коли я замислююся над цим, мені стає сумно. А що було б далі? Для чого тоді життя, що залишилося, якщо всі вже досягнуто! Ні, добре, що цього немає меж. Це означає, що завжди знайдеться що-те, чого я ще не знаю і не вмію, але можу дізнатися і навчитися. І мені є до чого прагнути! Може, це і є моя мрія, може, вона так і звучить: «Все життя прагнути!..» Пізнавати, вчитися, осягати...

Чому-то над тими, хто говорить, що він хоче досягти досконалості, зазвичай сміються або поблажливо посміхаються у відповідь. Це мене не зупиняє, і я буду продовжувати наполегливо прагнути до своєї мети.

День, коли я не буду нічого нового, не зроблю чогось важливого, корисного, для мене буде прожито даремно. І мене в моєму прагненні підтримують слова П. Я. Чаадаєва: «Без сліпої віри в відвернене досконалість неможливо кроку ступити на шляху до досконалості, здійснюваному на ділі. Тільки повіривши в недосяжне благо, ми можемо наблизитися до блага прийнятного».

Мріяти про потрібно щось більше, ніж зараз можеш досягти. Це буде спонукати тебе постійно рухатися вперед і наближатися до заповітної мети. Тому я ставлю собі мету і вірю в можливість її досягнення. І роблю все, що в моїх силах і навіть більше. Тому що, за словами Чаадаєва, «...заперечувати можливість досягти досконалості, тобто дійти до мети, означало б - просто зробити неможливим досягнення». А моя мета - постійний рух вперед!

4,5(13 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ