Чому погано брихати
Брихати це погано. Це означає що ти не культурний і підводиш своїх батьків.Ти показиваєш свою не повагу до товариша. Краще скажи правду.Якшо ти брешеш мамі скади правду мама не буде сварити а скаде молодець що презнався.
1. а)
2. а)
3. а)
7. 1)-б)
2)-а)
3)-г)
4)-в)
8.1)хз
2) На узенькой тропке, неожиданно выскочил испуганный заяц.
9.1. Роксоляна, идя до ближайшего скита, любовалась красотой Святой Горы. 2. На нее бедную невольницю ,святой Афон, произвел такое сильное впечатление, что рішилася не покинуть Христовой веры ни за какие сокровища мира. 3. Вернувшись в Стамбул она увидела на торговице ,на том самом месте, где ее когда-то продали в гарем ,огромное количество одетых по-нашему девушек. 4. Услышав от Сулеймана ,что они возвращают домой, заплакала от радости.
10.а)
11.б)
12.в
1. Уточнюючими називають члени речення, які:
Б уточнюють або пояснюють зміст головного чи другорядного члена речення;
2. Укажіть правильне твердження. Відокремлюватися можуть:
Г означення, додаток, обставина.
3. Яким відокремленим членом речення є виділені в реченні слова?
Тут, під кронами білих розпашілих каштанів, причаїлися наші, повні щастя, літа.
В відокремлена уточнююча обставина;
4. Укажіть речення, у якому відокремлене означення виражене дієприкметниковим зворотом.
А Подорожні, зачаровані піснею, сиділи й мовчали.
5. Укажіть речення з відокремленою обставиною.
Г І от тепер, ставши начальником, він раптом заспівав отакої.
6. Укажіть речення, у якому є відокремлений додаток.
А Співають усі, за винятком Ліни Яцуби, дочки відставника…
7. Установіть відповідність між реченням і другорядним членом у ньому.
1 відокремлений уточнюючий член речення - В Тут, під кронами білих каштанів,
причаїлися наші, повні щастя, літа.
2 відокремленою обставиною - Б Лев упав і довго, лежачи, стогнав.
3 відокремленим додатком - Д Не маю іншого тепла, окрім отчого краю.
4 відокремленим означенням - А Спить вітер на колінах у беріз, окутаних у молоко туману.
8. Установіть відповідність між відокремленими уточнюючими членами речення і синтаксичною роллю, яку вони виконують.
1 уточнюючим додатком - А Пірат був звичайний пес, трудяга.
2 уточнюючою обставиною місця - В І тут, в Америці, живу я Україною.
3 уточнюючим означенням - Г Надійшли жнива, достигла Василева пшениця — така гарна, колос у колос.
4 уточнюючим підметом - Д Він, Шептало, кінь особливий, кінь білий.
9. Виконайте синтаксичний розбір речень.
* Кожен птах, свою пісню співаючи, здіймається до синіх небес. (Розповідне, неокличне, просте, двоскладне, повне, поширене, ускладнене вівдокремленою обставиною, вираженою дієприслівниковим зворотом).
Объяснение:
Відповідь:
Пояснення:
Твір про чесність
Усіх нас з дитинства вчили, що брехати недобре. Але чому, докладно й не пояснили. Що таке чесність і чому вона так високо цінується – я довго роздумував над цим. І зрозумів, що коли люди брешуть, у них на це бувають різні причини, іноді навіть поважні. А якщо людина може дозволити собі бути чесним, значить, йому нема чого соромитися своїх вчинків або думок.
Чесна людина завжди викликає повагу, а головне – довіру. Напевно, тому чесність як риса характеру дуже цінується. Адже якщо ми вважаємо людину чесною, ми можемо покластися на її слово, з нею легко і приємно дружити, вести справи. Також можна бути впевненим, що її ставлення до нас щире, що вона думає те, що говорить. І поза очі не стане розповідати про нас гидоту.
Мені здається, трапляються випадки, коли чесність може нашкодити. Таке буває, коли людина дуже прямолінійно і чесно висловлює свою думку там, де вона не єдино вірна. Наприклад, у мене є кросівки, які я дуже люблю, а мій хороший друг чесно говорить, що вони йому зовсім не подобаються, і він би в життя такі не купив. Адже смаки різняться, і краще не говорити погано про те, що комусь дуже до душі, адже цим можна образити людину. Або, наприклад, чесність буває зайвою, коли людей не хочуть засмучувати без реальної необхідності.
Я вважаю, що брехати погано не тільки з точки зору етики, але й тому, що твоя брехня завжди розкриється і завдасть шкоду тобі самому. Наприклад, ти збрехав, що сам зробив домашнє завдання, а не списав у товариша. Але коли тебе викликають до дошки і задають вирішити аналогічне завдання, всі розуміють, що ти не готувався до заняття.
Людина найчастіше бреше, щоб виглядати краще, ніж вона є насправді. Є чудовий вислів французького філософа й письменника А. Камю «Вільний той, хто не може брехати». Адже якщо ти нечесний з іншими, значить, є щось у тобі, чого ти соромишся. І якщо ти брешеш, що на літніх канікулах був в Америці, то швидше за все просто хочеш привернути до себе увагу, але не можеш розповісти про себе нічого цікавого, а вигадуєш небилиці. Мені здається, краще чесно собі в цьому зізнатися та зайнятися тим, що тобі цікаво і знайти однодумців, які гідно оцінять тебе.
Головні переваги чесної людини – те, що їй довіряють, і те, що вона може бути самою собою. Тому я поважаю чесних людей та намагаюся сам бути таким.