М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1) Установити відповідність між дієсловами та їх формами. А Дійсний.
Б Умовний.
В Наказовий.

1 Зупиніться, ударте.
2 Приніс би, ходила б.
3 Ллється, нездоровиться
4 Ревів би, мчали б.
5 Світіть, робімо.
6 Допустив, заквітчав.

2) Установити відповідність між дієсловами їх творення.

А Префіксальний.
Б Суфіксальний.
В Префіксально-суфіксальний.
Г Складання слів.

1 Косити, думати.
2 Передбачити, прибути.
3 Покращувати, насидітися.
4 Водовозити, риболовити.
5 Парубкувати, нукати.
6 Додуматися, потовщати.
7 Одірвати, охолонути.

👇
Открыть все ответы
Ответ:

ответ:Моя сім’я — це тато, мама, я і моя молодша сестра Наталка. У нас, як і у будь-якій іншій сім’ї, є свої традиції. Наприклад, щонеділі ми всі разом їздимо в гості до бабусі й дідуся. Бабуся до нашого приїзду готує смачний обід, пече печиво. Після обіду ми з сестрою допомагаємо бабусі прибрати зі столу. Потім ми сидимо у вітальні та розмовляємо. Часто дідусь або бабуся розповідають якісь цікаві історії зі свого життя.

Щоліта ми з батьками обов’язково виїжджаємо на природу. У нас є своє улюблене місце для відпочинку на березі річки, біля лісу. Ми приїжджаємо туди на тиждень і ставимо намет. Днем засмагаємо на сонечку, купаємося, прогулюємося лісом. Часто тато ловить у річці рибу, а мама тут же готує її на вогнищі. Я дуже люблю вечірні посиденьки біля багаття з батьками та сестрою.

Звичайно ж, ми завжди разом святкуємо Новий рік і наші дні народження. У ці свята до нас в гості приходять не тільки бабуся з дідусем, а й інші родичі.

Сімейні традиції відіграють дуже важливу роль у житті людей. Вони вчать дітей поважати старших, зберігати історію своєї родини. Завдяки традиціям батьки та діти проводять більше часу разом. А це значить, що сім’я стає більш дружною і міцною.

Я намагатимуся зберегти традиції.

4,4(5 оценок)
Ответ:
evelinkazelenyak
evelinkazelenyak
24.01.2021

ответ:Ще треті півні не співали, ніхто ніде не гомонів (Т. Шевченко). 2. Перший промінь вранішнього сонця не сподівано заглянув у вікно. 3. Легенький літній вітер не швидко відкотив пилюку за річку (Ю. Збанацький). 4. Навколо жито, тільки неподалеку гордо стоїть невисока крислата польова груша, кидає довгу тінь до села (Ю. Збанацький). 5. Я бачу — з жил невпинно кров тече (Леся Українка). 6. Було щось невимовно радісне, життєдайне в цьому сонячному дощі... (О. Довженко). 7. Може, кому то й чудо буває, а мені ні відкіля його ждати (Панас Мирний). 8. Він ясно розумів, що порятунку вже чекати ні        звідки (М. Ткач). 8. Надворі було не жарко, а прохолодно.

Объяснение:

4,6(82 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ