М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Вкажіть числівник.
А) двийка
б) двох
в)два
г) подвоення

👇
Ответ:
Глглолл
Глглолл
04.04.2020

Вкажіть числівник.

г) подвоення

4,5(35 оценок)
Ответ:
spurdosparde228
spurdosparde228
04.04.2020

б)два

Объяснение:

4,8(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Відповідь:

Пояснення:

Показниками якості рівня життя суспільства є не тільки стан економіки, розмір споживчого кошика чи розмір заробітної плати. Одним з найбільш ефективних критеріїв ступені цивілізованості суспільства, безумовно, є його духовність і гуманізм. Наявність або відсутність цих невід’ємних елементів багато в чому визначає не тільки сьогодення суспільства, але і його майбутнє.

Поряд з питаннями, що стосуються соціальної сфери, показниками гуманності життєдіяльності людини служить його ставлення до тварин. «Велич нації і її моральний прогрес можна оцінити по тому, як вона ставиться до своїх тварин», – ці слова індійського філософа і політичного діяча М. Ганді можна представити як епіграф до робіт, присвячених відродженню ідей гуманізму в суспільстві. Адже, якщо люди не байдужі до потреб тварин, вони ніколи не пройдуть повз проблеми і потреби людини.

Охорона тварин в Україні – одна з проблем, що вимагають негайних дій. Будь-яке зволікання у вирішенні значної кількості питань цієї області щодня згубно відбивається не тільки на самих тварин, але і на суспільстві. Проблеми охорони тварин можна розглянути на прикладі тих, кого ми здавна називаємо друзями людини. За сучасною статистикою популяція собак у нашій країні нараховує близько п’яти мільйонів особин, з них близько чотирьох мільйонів – бездомні. Така ситуація не може не відбиватися на життєдіяльності людей: це і порушення гігієнічних норм, що сприяє поширенню небезпечних хвороб серед людей і домашніх тварин, і виникнення аварійних ситуацій на дорогах і багато іншого. Що стосується самих бездомних тварин, то основна маса з них потребує лікування.

Обмеження і скорочення чисельності тварин, які залишилися без господарів, є одним із завдань нашого суспільства щодо поліпшення екологічної обстановки в Україні. За приблизними підрахунками в нашій країні значне перенаселення бродячих собак. Причинами цього можна назвати наступні фактори:

Відсутність законодавчої бази та нормативних актів, що регулюють питання захисту тварин.

Відсутність будь-якої відповідальності власника за саму собаку і за її дії.

Неналагодженість системи навчання теперішніх та майбутніх власників правилам і нормам утримання собак.

Незадовільно розроблені методи регулювання чисельності бездоглядних собак.

Відсутність спеціалізованих притулків, мета яких – вміст бездомних собак і передача їх новим власникам.

Відсутність повного обліку собак, що належать приватним власникам та організаціям.

Регулювання комерційного використання собак.

Неконтрольований процес відтворення бездомних собак вже створив велику проблему в таких великих містах як Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Сімферополь, Львів, Одеса та в інших містах.

До нещастя, місцеві влади в боротьбі з бродячими собаками найчастіше вдаються до єдиного з їхньої точки зору виходу – їх масового винищення. Однак такий підхід малоефективний, оскільки розмір популяції бездоглядних собак визначається переважно «харчової ємністю» території. При винищуванні частини тварин на певній території збільшується кількість доступних кормів, в результаті чого починається міграція в цей район бродячих собак з інших місць і посилюється розмноження місцевих тварин.

Для рішення проблем охорони та зменшення бездомних тварин треба вирішити багато питань, серед яких:

Створення і прийняття необхідного законодавства та контроль за його виконанням.

Обов’язкова вакцинація домашніх і диких тварин, стерилізація бездомних і домашніх тварин.

Ідентифікація та реєстрація всіх сприйнятливих тварин.

Поліпшення гігієни навколишнього середовища.

Створення притулків для бездомних тварин.

Пропаганда ветеринарних знань з питань профілактики захворювань тварин.

Створення серії тематичних передач на телебаченні.

Створення навчальних програм для людей, що працюють з тваринами.

Безумовно, рішення основних проблем багато в чому залежить від ситуації в кожному конкретному регіоні. Ясно так само, що будь-яке окремо взяте відомство не в змозі впоратися з усіма виникаючими проблемами. Успіху можна досягти тільки за до спільних скоординованих зусиль уряду, органів самоврядування, організацій та особисто кожного з нас.

4,6(16 оценок)
Ответ:
AsyaBelova20061
AsyaBelova20061
04.04.2020
Зростаюче число людей вважає, що тварини не повинні експлуатуватися людьми, і вони повинні володіти певними правами. Хоча, є й такі люди, які вважають, що людина має право використовувати тварин для задоволення своїх потреб, наприклад, використовувати їх в їжу або для медичних досліджень. Існують різні думки з цього питання. Більшість людей думають, що вони важливіше за все на цій планеті, тому, щоб вижити, вони проводять експерименти на тваринах. На мій погляд, це неправильно. Тварини з’явилися на цій планеті так само, як і будь-які інші живі істоти, тому вони повинні мати рівні права. Вони також мають почуття, вони, як і люди відчувають біль. Майже всі тварини здатні любити. Незалежно від того, птах це або ссавець, коли люди люблять тварин, ті повертають цю любов різними Тому, несправедливо ігнорувати їх значимість. Єдина відмінність між тваринами і людьми в тому, що вони не можуть говорити і висловлювати свої почуття за до слів. Коли їх приручають і ставляться до них належним чином, тварини надають велику до людям. Були часи, коли коні тягли на собі візки, собаки пасли овець. Проте все змінилося з розвитком науки і нових технологій. Починаючи з 20-го століття, тварини в основному розглядаються, як джерело їжі та досліджень. Їх катують, щоб врятувати людей від смертельних захворювань. На щастя, є такі організації, як Всесвітнє товариство захисту тварин, які намагаються захистити тварин по всьому світу. Їх головна місія — боротьба з жорстокістю і освоєння стійких методів уникнення страждань тварин.
4,6(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ