ответ: 1. Сонце (Теп.ч.) засліпило (кого)? Мене, (Теп.ч.)
Сонце - Підмет
Засліпило - Присудок (Двома рисками, не відділенними одна від одної) !
Мене - Підмет (Я, Мене)
2. (яка)? Довга (Теп.ч.) доріжка (що робить) ?
Стелиться (Т.ч.) між (якими)? запашними хлібами.
Доріжка - Підмет
Засліпило - Присудок
Хлібами - Підмет (Хліб)
Запашними Означення - Хвилястою рискою
Стелиться - Присудок -
3. Струмок вибігає (Т.ч.) (звідки)? зпід Десни, і впадає в озеро, потім по другім боці (чого)? Дніпра знов витікає і губиться (де)? Серед піску(а).
Струмок - Підмет
Вибігає - Присудок
Десни (Десна) - Підмет
Впадає - Присудок
Озеро - Підмет
Боці (Бік) - Підмет
Дніпро - Підмет
Витікає - Присудок
Губиться - Присудок
4. (де)? На подвір'ї подихає (Т.ч.)(який)? Теплий вітерець, і розносить тепло (якого)? Сонячного ранку.
Подвір'я - Підмет
Подихає - Присудок
Теплий - Означення, Хвилястою рискою
Вітерець - Підмет
Розносить - Присудок
Тепло - Підмет
Сонячного ( Означення, хвилястою) Ранку ( Підмет, Одніею ) .
Объяснение: Там все теперешній час
вот
Объяснение:
Як тільки з’являться проталини в лісі, біля дерев починають пробиватися ніжні білі квіти. Їх називають пролісками, бо це перші весняні квіти, що визирають з-під снігової ковдри. Вони виглядають такими ніжними й прекрасними, що мимоволі починаєш захоплюватися їхньою тендітною красою.
Зазвичай перші квіти з’являються в Україні у березні. Вони пробиваються крізь сніг завдяки гострому листю. Проліски цвітуть білими суцвіттями, їхні пелюстки опущені донизу, чимось нагадуючи дзвіночки. Дивлячись на них, стає шкода, що ранньою весною тільки вдень пригріває сонце, а вночі знову стає холодно, а іноді й морозно. Як нелегко доводиться ніжним квіточкам у цей час! Але вони стійко тримаються, попри різні зміни погоди, легенько ворушаться під силою вітру.
Справжні проліски можна побачити в лісі. А в місті першими зацвітає мати-й-мачуха, квітки якої схожі на маленькі жовті сонечка. До пролісків можна віднести всі перші квіти, що з’являються після зимових холодів. А в лісах, серед опалого ще з осені листя дерев, немов різнобарвний килим, зацвітуть: первоцвіт, ряст, гусяча цибуля, анемони та медунка.
Однорідні означення вимовляються з перелічувальною інтонацією, на письмі відділяються комами. Неоднорідними називаються такі означення, які характеризують предмет із різних боків Такі означення виражаються зазвичай поєднанням якісного і відносного, якісного і присвійного прикметників (Низький дерев'яний будинок).