Хліб - усьому голова »всім відоме прислів'я. В ньому закладена вікова мудрість нашого народу, який протягом усього розвитку приділяв хлібу велику увагу. Якщо буде хліб, буде мир, буде щасливе здорове життя народу нашої країни.З давніх пір в житті народу було і залишається на першому місці виховання з раннього дитинства дбайливого ставлення до хліба. Хліб ... Ось він - свіжий, м'який, запашний - лежить на вишитому рушнику. Від нього пахне золотий нивою, спекотним сонцем, чується пісня жайворонка.До жнив готувалися всю зиму, весну, а її початок ставало святом. Селяни одягали білі святкові сорочки і віиезжалі на ніч в полі, щоб з першими променями сонця почати жнива. Це було справжнє свято.
-Привіт Світланко! Я хочу запросити тебе на рок-концерт,який віддбудеться в Києві через місяць.За раніше,щоб в тебе час був відпроситись у батьків.Адже це далеко їхати,і самим.Тебе відпустять?
-Привіт Ірусю.Я гадаю що відпустять,але це ще не достовірно відомо.
-Ми повинні поїхати!Адже рок- це наше життя! Ми візьмемо багато уроків собі у відомих зірок,ти тільки подумай... нашій шкільній групі зробимо значний внесок!Напишемо нові пісні,та згодом виступимо на концерті в школі!Це ж класно!Це ж наше все!
-Так.Звичайно ти права.Без музика-важко уявити наше життя.Музика це все що у нас є. Ми їй більше уваги приділяєм,аніж навчанню.Це не добре.
-Стривай!Чому не добре? Може ми станимо музикантами відомими на весь світ!І навіщо нам тоді та наука?Будемо гастролювати по всьому світу!Тільки подумай..
-Так ,замріялись ми с тобою...обов*язково поїдемо на концерт!
Відповідь:
Пояснення:
2. Пам'ятай: смак визначається не по шкаралупі, а по ядру (доповнення змісту першої частини).
3. З паном судитись - чолом об стінку битись (зіставлення).
4. Попадавсь їм багач у руки - вони його оббирали, попадавсь вбогий - вони його наділяли (умова: якщо ... , то ...)
5. А ще таку я вирізьблю картину: зі всіх дворів збігається рідня (доповнення змісту першої частини).
6. Митцю не треба нагород: його судьба нагородила (пояснення змісту першої частини).
7. То не хмара - біла пташка хмарою спустилась (порівняння).
8. Сонце гріє, вітер віє з поля на долину, над водою гне з вербою червону калину (одночасність подій, пов'язаних між собою).