М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ммаа2
ммаа2
22.06.2021 05:00 •  Українська мова

Від поданих слів утворіть іменники за до суфікса -СТВ-. Козак, Волга, Запоріжжя, таджик, казах, Іртиш, Карпати, турист, Дрогобич, товариш, Бахмач, Лейпциг, Одеса, Цюрих, парубок, Волноваха, Воронеж, ткач, Гадяч, Кагарлик, чумак, Галич, узбек, Оренбург.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
никита42728
никита42728
22.06.2021

--

Объяснение:

1. Чоловік дав задаток, розказав, куди завезти ялинку, і пішов (з'ясувальне)(М.К.). 2. Для того, щоб вода не залила вогонь, довелось підкладати в багаття більше дров.(зясувальне) 3. Обличчя його блідло в міру того, як він заглиблювався в читання листа.(означальне) 4. І вечірнє сонце вдарило раптом у наші вікна, які зовсім не були зачинені віконницями, і поранило їх (означальне)(В.Ш.). 5. Наступили ті осінні тихі та смутні дні, коли сонце світить і не гріє, коли спадає з дерева останнє пожовкле листя (означальне) (С.В.). 6. І стежечка, де ти ходила ,колючим терном поросла (означальне)(Т.Ш.). 7. Як я люблю оці години праці, коли усе навколо затиха під владою чаруючої ночі! (обставина)(Л.У.). 8. Уночі Андрій довго не міг заснути, бо в хаті було видно од великих зірок на небі і густо пахло холодною м’ятою (обставина)(Г.Т.). 9. Гнат довго мовчав і дивився, як заходить сонце, як поволі зникає ясне світло і западає сутінь(зясувальне) (У.С.). 10. Мене цікавить,  не що він сказав, а як. (зясувальне)11. Він докладно розповів і скільки хліба зібрано, і коли закінчать скиртування. (зясувальне)12. Василь і сам не знав, чому таку силу відчув у собі, і чому серцеві стало так тісно в грудях (зясувальне) (Донч.).

4,8(7 оценок)
Ответ:
Resh4tor1337
Resh4tor1337
22.06.2021

Кожна нація, кожен народ, навіть колена соціальна група має свої звичаї, що творилися протягом багатьох століть і освячені віками. Звичаї — це втілене в рухи і дію світовідчуття, яке безпосередньо впливає на духовну культуру народу. Народні звичаї охоплюють усі ділянки громадського, родинного і суспільного життя. Звичаї, а також мова — це ті найміwніші елементи, що об'єднують окремих людей в один народ, в одну націю.

Ми, українці, нація дуже стара, і свою духову культуру наші пращури почали творити далеко до християнського періоду в Україні. Давня українська міфологія свідчить, що український народ любив творити собі богів у формі сім'ї багатого господаря-хлібороба. Улюблений сюжет в колядках і щедрівках в Україні той, де описується хазяйство господаря, його воли, корови, вівці, бджоли, його поле, вкрите густими копами. У декотрих міфічних образах, певно, вже пізніших, аж світиться наскрізь побут княжого періоду.

4,6(35 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ