М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

. поставити розділові знаки, підкреслити відокремлені члени так, якими вони є членами речення - як означення, прикладку, додаток чи обставину ( див.таблицю над самостійною роботою). Прізвища авторів можна не писати. Він був родом з Черкащини давньої козацької сторони (І. Нечуй-Левицький). Високо в небі обганяючи хмари летять довжелезні ключі журавлів (Ю.Мушкетик). Морозний сніг блискучий та легкий здається падає на серце прямо (М.Рильський). Але на возах окрім їздових нікого нема (О. Гончар). Небо розгорнуло намет свій синій широкий глибокий (П. Мирний). Отак завжди чогось чекаю закоханий в красу життя (Г.Коваль). І ніхто того не чув не знав і не бачив опріч Марка маленького (Т.Шевченко). А пісня наростаючи пливла над берегом (О.Гончар). Незважаючи на постійні клопоти мама завжди була привітною (П.Федченко). Хто там співає опівночі згадавши долю нелегку (Г.Кривда). Біг я веселий і босий серед гречаних медів (Б.Олійник). Козак Бобренко на ім'я Григорій єдиний син достойної вдови (Л.Костенко).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
pustovoytenko1
pustovoytenko1
07.12.2020

Відповідь:  Чому я пишаюся своїм товаришем?

Пояснення:  У мене  є  хороший  друг та товариш Артем. Я  дуже  дорожу його дружбою .  Ми однорічки, навчаємося   у 5 класі.  Ми часто гуляємо разом та проводимо разом багато часу. Артем займається спортом. Він відвідує бассен,  займається дзюдо та  грає у  футбол.  Він  справжній спортсмен та  прекрасний  друг.  А ще мій товариш  ніколи не кине просто так у біді. Артем  до у скрутній ситуації, і дасть гарну пораду. Мій товариш дружелюбний, справедливий та любить спілкуватися. Він не любить коли починають ображати молодших та не поступаються старшим. А також мій товариш цінує те, що  і я  . У нас з ним  дуже  багато спільних  інтересів.  

Ось, за що я ціную свого товариша та пишаюсь ним.  

4,8(46 оценок)
Ответ:
katyamora
katyamora
07.12.2020
Мова – основа духовного життя народу, втрата її, як сказав великий український письменник Панас Мирний, “смерть для його душі”.Як нам відомо, немає жодного суспільства, яке б не знало мови, яке б не володіло цим найважливішим засобом людських зносин; нею постійно користуються люди в своїй трудовій діяльності, спрямованій на досягнення певної мети; без мови не може існувати будь-яке виробництво, не можуть розвиватися техніки, культура, наука, мистецтво; за до мови, люди висловлюють свої думки і передають їх іншим людям; за до мови людство зберігає й передає новим поколінням нагромаджений досвід.Українська мова, як окрема почала формуватися у ХІV столітті, виділившись із східнослов’янської мовної спільності (давньоруської мови). Тому близькоспоріднені з українською мовою – це російська та білоруська.Для кожної людини рідний дім – це місце, де можна відпочити від турбот, це захист від незгод, це відчуття підтримки близьких людей, їхнє тепле, ласкаве слово. Слово, мова – це те, що дає нам можливість висловити свої почуття, думки. Наша мова – українська, тому що земля наша – Україна.Максим Рильський закликав у своїх творах та наукових працях бути уважними до рідної мови. Блискучий знавець її скарбів, він звертався до сучасників і майбутніх поколінь.Як парость виноградної лози,Плекайте мову……Чистіша від сльозиВона хай буде.Ми щасливі і горді тим, що на білому світі є справжнє диво калинове – наша співуча українська мова, є розкішний мистецький світ, витворений розумом і серцем славних синів і дочок.Нам, українця, треба леліяти рідну мову, плекати її, вчити своїх дітей, онуків, правнуків, - усе робити для розквіту українського слова, пісні, красного письменства.Відродження української літератури й мови прийшло з творчістю великих майстрів слова Г. Сковороди, І. Котляревського, І. Квітки-Основ’яненка, Є. Гребінки, П. Гулака-Артемовського і особливо Тараса Шевченка.Шевченкова мова – зразок найпильнішої уваги творця до народного слова. Саме тому Кобзар став основоположником нової української мови, предтечею її сучасного розвитку. На струнах своєї поетичної кобзи він відтворив чудовий мелос української мови, пісенний її лад, багатство образних засобів.Мова для Шевченка – це найвищий дар людини й народу, талісман їхньої долі, таланту, безсмертя.Ну щоб, здавалося, слова…Слова та голос – більш нічого.А серце б’ється – ожива,Як їх почує!Адже мова народна – це золотий запас душі народу, з якою виростаємо, якими живемо і завдяки якому маємо право і гордість милуватися рідним народом.
4,8(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ