1 речення просте, із вставним словом для вираження непевності певно. Що? день - простий підмет, виражений іменником у З. в. одн. ч.р. який? буде гарний і привітний - складені іменні, однорідні присудки, виражені неповнозначною дієслівною зв'язкою бути, що в майбутньому часі має форму буде. Коли? сьогодні - обставина часу, виражена прислівником.
2 речення просте, ускладнене дієприслівниковим зворотом. Хто? ми - простий підмет, виражений особовим займенником у 3 ос. мн. Що робимо? захищаєм - простий присудок, виражений дієсловом дійсного теперішнього часу, недоконаного виду. Що? спадок - прямий додаток, виражений іменником у З. в. одн. ч.р. Який? духовний - узгоджене означення, виражене прикметником у З.в. одн. ч.р.
Постукала осінь у моє віконце. Прийшла золотава осінь-художниця. Прикрашає світ різними барвами. Ніхто не заперечить, що в неї гарний смак. Бо тільки вона може так добре розфарбовувати листя дерев, кущів... Осінь - чарівниця! Тільки вона може так майстерно поєднувати у одному листку і червоний, і багряний, і золотий, і ще багато різних кольорів. Осінь - найгарніша пора року! Бо коли приходить осінь все навкруги в останнє перед довгим сном вдягає свої накращі сукні та костюми. Все навкруги в мить перефарбовується в веселку... і стоїть так до самої зими. За це я дуже полюбляю осінь! Пробачте що скопіювала, просто вирішиладодати ще речення і побачила що ви ще писали питання, те ж саме! :)
Що? день - простий підмет, виражений іменником у З. в. одн. ч.р.
який? буде гарний і привітний - складені іменні, однорідні присудки, виражені неповнозначною дієслівною зв'язкою бути, що в майбутньому часі має форму буде.
Коли? сьогодні - обставина часу, виражена прислівником.
2 речення просте, ускладнене дієприслівниковим зворотом.
Хто? ми - простий підмет, виражений особовим займенником у 3 ос. мн.
Що робимо? захищаєм - простий присудок, виражений дієсловом дійсного теперішнього часу, недоконаного виду.
Що? спадок - прямий додаток, виражений іменником у З. в. одн. ч.р.
Який? духовний - узгоджене означення, виражене прикметником у З.в. одн. ч.р.