М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Andreeva555
Andreeva555
09.07.2022 12:24 •  Українська мова

заранее . 1) Подані прості речення об’єднати в складнопідрядні та складносурядні.

Партія рекламної продукції (проспекти) у кількості 800 (вісімсот) примірників надійшла на ст. Київ-Товарний 01.05.2014 за накладною № 2022/1. Вона виявилася зіпсованою.

Ви порушили умови п. 17 укладеної спільно Угоди № 4-а від 12.04.2014 щодо пакування продукції у вогнетривку тару під час транспортування залізницею.

Ми наполягаємо на виготовленні нової партії проспектів до 30.05.2014 року.

2) Відредагувати подані складнопідрядні речення, використовуючи метод заміни: необхідно замінити розмовні підрядні сполучники книжковими.

1. Як Ви погодитеся з нашою пропозицією, ми надішлемо Вам умови контракту. 2. Виконання будівельних робіт тимчасово призупиняється, бо не вистачає коштів на продовження будівництва. 3. Потрібно підвищувати рівень кваліфікації спеціалістів, бо на виробництві впроваджуються нові технології. 4. Аби забезпечити постачання електроенергії у віддалені населені пункти, потрібно вирішити питання фінансування цього проекту. 5. Як отримаєте повідомлення, терміново зателефонуйте головному менеджеру. 6. Підвищити заробітну платню на 20% співробітниками, котрі працюють 2 роки на фірмі.

3) Відредагувати текст службового листа, об’єднавши прості речення в складні, та використовуючи методи вставлення та переставлення.

Шановні панове!

Вибачте. Ми знову змушені потурбувати Вас. На жаль, ми не отримали жодної відповіді на наші попередні нагадування. Ваша фірма так недбало поставилася до наших прохань. Прикро вражені цим.

Ваш борг не тільки залишається непогашеним, а й зростає. Вважаємо за необхідне повідомити Вас про свій намір розірвати контракт.

З повагою

👇
Открыть все ответы
Ответ:
angryhanry
angryhanry
09.07.2022
Основне призначення стилю — викладення наслідків дослідження про людину, суспільство, явища природи, обґрунтування гіпотез, доведення істинності теорій, класифікація й систематизація знань, роз’яснення явищ, збудження інтелекту читача для їх осмислення. основні ознаки наукового стилю: ясність і предметність тлумачень, логічна послідовність і доказовість викладу, узагальненість понять і явищ, об’єктивний аналіз, точність і лаконічність висловлювань, аргументація та переконливість тверджень. головна ознака наукового стилю — термінологічність. навколишній світ описується через терміни. часто визначення різних понять, явищ, процесів тощо. оскільки основу термінологічної лексики становлять іменники, цю частину мови в науковому стилі представлено більше, ніж інші частини мови, наприклад, дієслова.
4,4(24 оценок)
Ответ:
gulzanauelbekov
gulzanauelbekov
09.07.2022
На подвір'ї було багато людей, які прийшли до нас. 2) щоб розв'язати завдання мене потрібно десять хвилин. 3) вона має міцне здоров'я, тому вона виконує будь-які вправи. 4) в м'ясові багато білка. 5) вона мала міцний зв'язок з ним, хоча жили по різні кінці світу. 6) ій потрібно багато часу, щоб висмикати весь цей бур'ян. 7) ніхто не зрозумів чому він приніс лише пів'ящика. 8) у нашому місті збудували трьох'ярусний дім. 9) і все таки він нас об'єднав. 10) через дев'ять днів у неї буде днюха ь 1)словами ріжеться все: відчуття,правда,сила. 2)гордість-найстрашніший гріх в нашому житті. 3)знайдіть її негайно,сказала пані,зрушивши з місця. 4)вони мимохіть наближалися до двору і серце ворушилося все більше. 5)духовність була найбільш притамманною рисою для людей доби ренесансу. тт, нн 1) для кожного із нас важливе життя
4,7(22 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ