М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
їка
їка
01.06.2020 07:43 •  Українська мова

Визначити тему, основну думку, тип і стиль мовлення. Виділити основну авторську думку щодо залому висловлювання. Скласти тези. За текстом: Музика в серці кожної людини. (За Т.Гавриловою 388 сл.)

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Агент527
Агент527
01.06.2020

Крилатий вислів належить Олександру Васильовичу Суворову, російському полководцю. Майбутній основоположник військового мистецтва мав кволим статурою в дитинстві, тому батьки орієнтували його на цивільну службу. Він тягнувся до знань, отримав гарний різнобічну освіту, яке постійно удосконалював.Люди, що володіють великим багажем знань, можуть швидко знайти вихід у будь-яких ситуаціях. Вони бачать більше варіантів рішень питань і вибирають найкращий. До того ж, вони не так бояться вирішувати складні питання, оскільки знають, як вчинити правильно. Саме тому освічені люди частіше реалізують свої мрії і стають космонавтами, лікарями, вченими, льотчиками, бізнесменами.

Раніше малоосвічених людей називали «темним», «бредущими у темряві».

4,7(60 оценок)
Ответ:
Oremi
Oremi
01.06.2020

Объяснение:

Дієприкметник разом із залежним від нього словом називають дієприкметниковим зворотом.

У реченні дієприкметниковий зворот завжди виступає означенням. Дієприкметниковий зворот, який стоїть після означуваного слова, на письмі виділяють комою: Чудово блищало небо, засіяне зорями.

Дієприкметниковий зворот, що стоїть перед означуваним словом, комами на письмі не виділяють: Край моря сонце золотить укриті лісом гори.

Часто дієприкметниковий зворот може бути відділений від означуваного слова іншими словами. У такому випадку зворот теж виділяємо комами: Ходить хмара над березами, блискавками підперезана.

Якщо два чи більше дієприкметникові звороти стоять поряд, то розділові знаки ставимо між ними так само, як між однорідними членами речення: У саду стояв чималий будинок, покритий шифером, оздоблений орнаментом.

4,5(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ