М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

в сто 452 предлагаемый ситуации общения (вибиp), использовав наречия. Составьте запишите небольшой высказывания (4-6 предложений) в соответствии с при- СИТУАЦИЯ А. К вашего класса пришел новый ученик, который проживал в другой стран. Расскажите ему кратко об Украине; выскажите свою заинтересованность особенностями кра- ни, из которой он прибыл. СИТУАЦИЯ Б. Вы перебувасте в комнате с товарищем, он просматривает фильм по телев- зрения. На другом канале вскоре начнется передача, которую вы сами хотите посмотреть. Уговорите приятеля дать вам возможность посмотреть передачу: -повидомте, что вы хотите смотреть именно ту передачу, и объясните почему; выскажите несогласие его желание смотреть другую передачу: предложите приемлемое решение, которое устроит вас обоих.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
sanya3202
sanya3202
07.01.2020

Хліб у словян-символ життя,святиня.він присутній в усих обрядах,ритуалах.Хліб пекли раз на тиждень,але не у свята і не у неділлю.Хліб вважали "господарем" у хаті.Таке пошанування виникло у глибоку давнину,у словян.Випікали хліб із житнього борошна,а на свята із пшеничного.Хліб має круглу форму,тому що словяни вважали його емблемою сонця,яке дає життя.Хлібом-сіллю зустрічали гостей,де хліб-цедобробу,а сіль-зберігає від пожежі.З хлібом йшли свататися,на весіллі він був головний,також його пекли на похорони,поминали предків.

4,7(78 оценок)
Ответ:
ScHooLNick555
ScHooLNick555
07.01.2020

Вихованість - це духовний вияв нашої сутності. Це наше ставлення до оточення. Але перш ніж говорити про це, з*ясуємо хто така людина і як вона формує своє оточення. Людина - істота суспільна і у першу чергу, потрібно згадати правило за яким вона має право дійсно вважатися людиною. Це правило - просте і знайоме всім з самого дитинства -  вчинене тобою,завжди відзеркалюється від інших. Тому оточення приймає за людину лише тих, хто випромінює щирісь, добро, повагу, толерантнтість, та все те що є моральними правилами. Злих, заздрісних, скупих суспільство відштовхує. На основі цього , я вважаю, що вихованість - це всі наші вчинки, що повертають до нас суспільство.

 

4,5(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ