М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти складний план по тексту "Чарівний куточок України" Чарівний куточок України

Землею сизих буків, смарагдових полонин, стрімких несходжених плаїв, незбагненно п’янких едельвейсів називають Буковину – чарівний куточок України. Закосичена водограєм білопінного Черемоша, бистриною Прута і тихим плином Дністра на смерекових вітрах карпатського синьогір’я бринить вона срібною струною.

Це край мій Буковинський

До болю український

До згину дорогий! (М.Івасюк).

Кожного, хто завітає сюди, Буковина, наче дівчина-красуня, закосичена запашною рутою та багряними маками, у веселково гаптованій сорочці, гостинно зустріне добром і лагідністю. І поведе в глибину віків, у правічно слов’янську землю…

Тут, у цьому краї, поблизу села Молодового, було знайдено рештки одного з найдавніших на території нашої країни первісних жител, зведених з мамонтових кісток, а виявлений там же орнамент бивні вважається одним з найдревніших зразків художньої творчості людини. Мандруючи Буковиною, зупиніться над Дністром. З прадавніх часів тут селилися слов’яни. «А уличі й тиверці сиділи на Дністрі, в близькому сусідстві з Дунаєм, і була їх велика сила – від Дністра до самого моря», – засвідчує літописець.

Величні краєвиди, незабутні враження подарують допитливим сходження на перевал Німчич, подорож до печери Довбуша, громаддя Протятого каміння – химери вітрів «Кам'яної багачки». Глибоко зворушить знайомство з будинком Юрія Федьковича в Путилі, рідним селом Лук'яна Кобилиці – Сергіями.

Навесні Буковина обдасть вас замрією черемхових гаїв над шумливим Черемошем, восени манитиме щирим золотом дібров. Відчуєте невтомні руки лісівників у сизому серпанку сріблястих буків заповідника Цецин над Прутом під Чернівцями, тепло хліборобських долонь у половіючих хлібах степової рівнини. Перехопить подих духмяне різнотрав'я найвищої полонини – Яровиці. І вже, либонь, не відірвете зору від пишної і стрункої квітки мальви і приземистого ошатного кущика рути, арніки і шовкової косиці, загубите очі в блакитному цвітінні льону в передгір'ї.

Край цей здавна оповитий легендами та міфами про казкових русалок та мольфарів, про добрих чарівниць та унікально талановитих людей, які своєю працею примножують багатства рідного краю. Привітні люди буковинці. Їхні задушевні пісні, мудрі казки, дотепні, з добрим усміхом, коломийки, барвистий святковий одяг, писанкові кольори їхнього житла розповідають про внутрішнє багатство господарів цього краю (З книги «Буковина: спільна культурна спадщина»).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Columbos
Columbos
21.01.2020
Останній раз, коли я ходила в кінотеатр, я дивилася там мультфільм. Це дуже цікавий комп'ютерний мультик, що називається «Шрек». У ньому з'єднані пригоди й любов. І жарт. Отже, сюжет фільму такий. Десь у лісі жило страшне чудовисько по імені Шрек. Воно було жахливим зовні, але з доброю душею. Люди його ненавиділи й боялися. Один раз Шрек урятував осла, що говорив людською мовою. Чудовисько й осів здружилися. Потім вони врятували прекрасну принцесу від злого принца, що хотів на ній женитися. Принцеса була дуже вдячна своїм новим друзям і залишилася жити з ними. Так вони втрьох прожили якийсь час, поки Шрек і дівчина не закохалися друг у друга. Однак Шреку соромно було зізнатися за його каліцтво. Один раз закохані посварилися, і треба ж було такому трапитися, що саме в цей день злий принц знайшов принцесу в лісі й забрал її із собою туди, де все було готове ксвадьбе.Принц навіть не догадувався, що принцеса зачарована із самого дитинства й після заходу сонця вона перетворюється в чудовиська. Урятувати дівчину від чарів могла б тільки та людина, що насправді її любить. Тому коли під час весілля із принцесою відбулися страшні метаморфози, наречений не був до цьому готовий: він розлютився, а гості сміялися. Саме в цей час з'явився Шрек і поцілував принцесу, і чуда не відбулося. Однак це не збентежило закоханих - тепер їх чекало щасливе життя разом. Вони одружилися й жили щасливо в лісі.
4,7(16 оценок)
Ответ:
Vadimqq
Vadimqq
21.01.2020
Провідну роль в організації і здійсненні навчально-пізнавальної діяльності відіграютьсловесні методи (розповідь, пояснення, бесіда, діалог, лекція та ін.). Учитель з до слова викладає, пояснює навчальний матеріал, а учні слухають, запам'ятовують і засвоюють.
Розповідь. Формування свідомості починається з роз'яснення учням найпростіших уявлень і понять у галузі суспільного життя, праці, науки і техніки, етики й естетики. Розповідь дозволяє раціонально викласти й обґрунтувати факти, поняття, погляди, норми і цінності суспільного життя.
Розповідь учителя – це опис подій і предметів, жива й образна форма монологічного викладу інформації; використовується в усіх класах; містить у собі переважно фактичні відомості (опис явищ природи і суспільного життя, подій, фактів, відомостей з історії, біографічні відомості, відомості про норми і правила поведінки та ін.). Для того, щоб розповідь, як метод навчання, мала вплив на свідомість учня, вона повинна бутияскравою, емоційною, виразною, викликати в дитини почуття і враження. Розповідь дозволяє подавати інформа-цію послідовно і систематично. Для її змісту характернаповнота інформації наукова достовірність, відповідна спрямованість. Ефективність розповіді залежить від того, як вона пробуджує думку учня, викликає у нього емоційне ставлення до почутих фактів, подій. Найбільш повне сприйняття розповіді відбувається тоді, коли в ній ясна тема, виділені основні факти, забезпечена логічна послідовність, що відображає рух думки від явищ до сутності.
Важливе значення має використання яскравих і доступних образів, а такожпроблемність, динамізм у поданні інформації, коли вчитель розкриває виникнення тих чи інших суперечностей у розвитку природи, суспільства, в науці, техніці, їх боротьбу, перемогу одних сил і поразку інших. При цьому вчитель висловлює своє ставлення до процесу і результату боротьби.
Щоб зміст розповіді був зрозумілий учням, необхідно спиратися на раніше засвоєні ними знання, їх життєвий чуттєвий досвід, чуттєве сприйняття, викликане в процесі розповіді.
Розповідь може містити різноманітні прийоми викладу — оповідання, опис, розмірковування, діалог.
Найважливішими вимогами до мови вчителя, що розповідає, є ясність, правильність, емоційна виразність, точність і простота висловлення думки, доступна для розуміння технологія.
Пояснення — розкриття вчителем найсуттєвіших властивостей того, що вивчається, його внутрішньої структури, зв'язку з іншими об'єктами. Здійснюється в формі розповіді, бесіди, лекції та ін. Пояснення створює в учнів зв'язне, логічно послідовне уявлення про закономірності розвитку природи і суспільства, про наукові факти, поняття, про мораль, етику, естетику, право, загальнолюдські цінності та ін. Словесне пояснення відкриває вчителю широкі можливості виховного впливу на учнів.
Пояснення може забезпечити лише першу стадію засвоєння – сприйняття і усвідомленнянового знання. В учнів створюється початкове уявлення про новий зміст, складається певне ставлення до нього. Від цього в значній мірі залежить ефективність наступної роботи з метою формування моральної свідомості вихованців.
Логічний план пояснення визначається характером нової інформації, віковими особливостями сприйняття і мислення учнів, а також завданнями, що висуваються учителем перед учнями.
4,4(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ