М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Vvvpp
Vvvpp
20.02.2022 22:42 •  Українська мова

Завдання: від поданих іменників утворіть нові слова за до суфікса -ськ-, а також, де це можливо, за до суфікса -ств-. Слова: Чех, товариш, латиш, боягуз, студент, казах, ткач, парубок, узбек, таджик, завод, гігант, емірігант, Онега, Гадяч, хлібороб, ливарник, чумак.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
123456789er
123456789er
20.02.2022
1. Підкреслити слова, які пишуться с великої літери:
- людвіг ван бетховен, леонардо да вінчі, лопе де вега.
2. Виписати речення, в яких найбільше вживано велику літеру:
- сьогодні я і вова йдемо до львівського зоопарку.
- ой горенько! викликайте лікаря айболіта! Дмитра вкусив пес джуді.
- чому ви, миколо, порушуєте поведінку разовм із вашим другом сергієм? ми чекаєм відповіді...
3. Слова, які пишуться з великої літери виписати в колонку і прочитати з кожного слова першу літеру. В кінці отриманого слова, добавити м'який знак. (слова з маленької літери не виписувати)
-  микола, диван, одеса, ля (музична нота), львів, оскар, двері, де (службове слово, наприклад ріо-де-жанейро), дунай, емануїл (і'мя), цвіт, цвях, цитрамон.
4,8(9 оценок)
Ответ:
kioppo
kioppo
20.02.2022

Доволі часто ми чуємо такі слова: «Тоді я був по-справжньому щасливий!» або «Я щаслива, бо…» і багато-багато подібних висловів, таких звичних для нашого слуху. А що ж вони насправді означають? Чи часто ми почуваємо себе щасливими? Що робимо для цього? І що ж таке щастя взагалі? Який стан ми звикли називати цим словом?

Кожен хоче бути щасливим. І кожен по-своєму визначає для себе щастя. Мандрівний філософ Г. Сковорода вбачав його в самопізнанні та самовихованні.

Підґрунтям щастя, на його думку, є душевність, сердечність, простота, скромність, але не приниженість, і — що дуже важливо -уміння розуміти власні бажання і прагнення посісти гідне місце в житті, адекватне своїм здібностям. Проте, на жаль, не кожен здатний зазирнути у власну душу й пізнати своє щастя. «Шукаємо щастя по країнах, століттях, а ноно скрізь і завжди з нами; як риба в воді, так і ми у ньому, і воно біля нас шукає нас самих. Нема його ніде від того, що воно скрізь. Воно схоже до сонячного сяйва – відхи-ли лише вхід у душу свою», — писав філософ.

4,7(39 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ