М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1)Виконайте самостійну роботу. Запишіть речення, знявши риски та розставивши пропущені розділові знаки. Визначте вид і групу сполучника за значенням( наприклад: а – сурядності, протиставний; бо- підрядності, причиновий). День був ясний сонячний про/те холодний. А серце б’ється свіжий вітер дише не/мов/би хоче остудить чоло. Як/що добре працюватимеш честь і славу матимеш. Що\б жить , ні/в/кого права не питаюсь. Ну що/б здавалося слова… На березі стало темно тому/що насувала чорна хмара. І соловейко на калині то затихав то щебетав. Не/зважаючи/ на/ те що на вулиці йшов дощ , туристи вирушили на вокзал.

👇
Ответ:
AgentDaleCoop
AgentDaleCoop
22.03.2021

проте, немовби, якщо, щоб, ні в кого, що б, тому що, незважаючи на те

4,4(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MILKovka
MILKovka
22.03.2021

Мова. Навчатись їй так просто й одночасно так складно. Україн­ська мова живе всередині нас. Навіть не вивчаючи її, без проблем ро­зуміємо, бо це наша мова. Ми українці, і нам соромно не знати своєї власної мови, соромно не намагатись розвивати своє мовлення.

Так, українську мову ми вчимо в школі, але для справжнього володіння нею цього недостатньо, треба самотужки додатково зай­матись.

Необхідно багато читати. Читати вголос і про себе, читати не лише художню, а й публіцистичну літературу. Саме таким чином я покращую свій лексичний словниковий запас, вчусь володіти лі­тературною мовою.

І чим більше я читаю, тим кращим, і я це помічаю, стає моє мовлення.

Але всі ці знання так і залишились би в теорії, якби я не спіл­кувався. Спілкуючись рідною мовою, я можу помітити свої власні помилки, виправити їх. Слухаючи своє мовлення, я помічаю, чого мені бракує, на що звернути увагу, з чим виникає найбільше про­блем, де найбільше помилок.

Останнім часом у нас приділяють велику увагу українській мові. Ми частіше чуємо її — і по телебаченню, і по радіо, і навіть на вулиці. Завдяки телевізору та радіо ми, непомітно для самих себе, вивчаємо мову, вчимось розуміти її. До речі, диктори надають інфор­мацію суто літературною мовою, враховуючи всі вимоги до її вимО­


ви, і це для нас корисно. Отож, ще один засіб навчання мові — це телебачення та радіо. Я намагаюсь уважно слухати, запам’ятовува­ти, одним словом — навчатись.

Так, це складно. Процес пізнання дуже повільний, тут немож­ливо поспішати. Навчатись необхідно вдумливо, старанно, інакше найголовнішого можна не помітити.

Але я не боюся складнощів, невдач, адже я працюю, отже — розвиваюсь. Без мови немає жодної країни, а це значить, що я зобо­в’язаний знати свою мову, адже «мова — це щось далеко більше за механічний зв’язок між людьми, це відбиток свідомості людини — це прояв її».

4,4(22 оценок)
Ответ:
Чевапчичи
Чевапчичи
22.03.2021

Відповідь:

Сухий - сушити, пестити - пещу, берег - прибережний, гасити - гашу, розбійник - розбійництво, посвята - посвячений, турок - турки, убогий - убозтво, вухо - вушенько - у вусі, бродити - броджу, яблуко - яблучний, радити - раджу, птах - птаство, спати - сплю, лазити - лажу, токар - точити, капелюх - капелюшник, плести - плету, різати - ріжу, качка - качці, любити - люблю, болото - болітце, пасіка - пасічник, трусити - трушу, багатий - багач, мураха - мурашник, мести - мету, товариш - товариський, квітка - заквітчаний, світло - свічу, гриміти - гримлю, письмо - пишу, плавити - славлю, світ - світи, дихати - дишу, лице - личенько, сідати - сиджу, лихо - лишенько, плакати - плачу, аптека - аптечний.

4,8(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ