М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
HrenSGori
HrenSGori
24.08.2020 02:13 •  Українська мова

очень нужно Над дієсловами вказати - перехідні чи неперехідні вони.

У своєму житті, ми робимо багато справ, іноді навіть не замислюючись, добрі вони, чи погані? Якщо гарненько поміркувати, то можна зробити висновок, що своїм близьким людям, ми творимо добрі справи. Якось допомагаємо, або навіть просто підтримуємо ласкавим словом та ніжними обіймами.

Кажуть, що добро завжди повертається бумерангом. Але навіщо ж робити щось корисне, тільки тому, що ти знаєш, що тобі це повернеться. Я вважаю, що це все не безкорисливо, а лиш заради своєї вигоди.

Своїм друзям, я завжди готова прийти на до , адже друзі - це ті люди,які підтримують тебе та твоє життя в мирі та злагоді, які змушують тебе посміхатись, та радіти разом з ними.

Але чим можна до своїм батькам,аке добро можна їм зробити? Вони нас виховали, і заслуговують на багато більше, ніж просто наші обов*язки по хаті, які ми виконуємо. Ми даємо їм, все що ми маємо. ні це не гроші, і не речі які-небудь. Це наше кохання. Само воно, це найбільше добре діло, яке ми можемо дати. Коли вони знають, що ми їх кохаємо, з кожної хвилиною на душі у них стає тепліше.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
tri0
tri0
24.08.2020

Биография  

Родился в старинной прованской аристократической семье. Отец умер, когда Антуану было 4 года, и воспитанием 5 детей занималась мать, графиня Мари де Сент-Экзюпери.

Антуан закончил школу иезуитов в Монтре . Его родные прочили ему блестящее будущее, но судьба мальчика определилась, когда в городе Амберье 12-летнего Антуана взял с собой в демонстрационный полет летчик Жюль Ведрин [4] . В те годы, на заре эры воздухоплавания, профессия летчика была редкой и романтичной. Она вполне соответствовала характеру и стремлением юноши, влюбленного в небо.

С началом Второй мировой войны вернулся в французской военной авиации, а после капитуляции Франции, в конце 1940 года эмигрировал в США.

В Нью-Йорке 1943 года вышел в свет «Маленький принц» . Сент-Экзюпери собственноручно иллюстрировал его акварелями. Это единственное издание, которое увидело свет при жизни автора.

Сент-Экзюпери в кабине своего последнего самолета

С 1943  года служил военным летчиком во французской армии в Северной Африке . Награжден Военным крестом Французской Республики.

Друзья вспоминали, что в последний его год опасность была ему нужна, «как таблетка обезболивающего». Перед своим последним полетом оставил записку: «Если меня собьют, я абсолютно ни о чем не жалею ...»

Браслет Сент-Экзюпери, найденный в море у Марселя

В свои 44 года он был слишком стар для военной авиации. Внимание и реакция подводили его. За годы полетов он получил столько ранений и изуродованы, что был даже не в состоянии без посторонней надеть комбинезон. Он с трудом втискав в тесную кабину самолета свое грузное, сломанное в многочисленных катастрофах тело. На земле страдал от 40-градусной алжирской жары, а в небе, на высоте 10 000 метров - от боли в плохо сросшихся костях. Его рассеянность стала легендарной. Он и в молодости летал не «по правилам», а по инстинкту, забывал убрать шасси, подключал пустой бензобак и садился «не туда». Но тогда его выручало внутреннее чутье, которое даже в самых безвыходных ситуациях. А теперь он был немолод и нездоров, и каждая мелочь превращалась для него на испытания.

31 июля 1944 года отправился в боевой вылет, из которого не вернулся. К концу XX века Экзюпери считали пропавшим без вести , однако с 1998 года появилось подтверждение его смерти.

На картинке есть часть остатков Lockheed P-38 Lightning , которым летал Сент-Экзюпери, когда исчез над Средиземным морем, и которые были найдены и подтверждены в 2004 году. Модель его P-38 подвешена, вверху слева.

В 1998 году в сети рыбака Жан-Клода Бьянко попал браслет Антуана, который стал ключом к его смерти. В мае 2000 дайвер Люк Ванрель нашел остатки самолета Антуана Lockheed P-38 Lightning на глубине 70 метров. Сейчас эти обломки хранятся в музее авиации и космонавтики в парижском пригороде Ле Бурже .

Осенью 2003 рядом с ним нашли остатки другого самолета, сбитого за год до Экзюпери. Пилотом в нем был Принц Алексис фон Бентайм [de] , молодой немецкий парень, который разбился во время своего первого и последнего полета [5] . Экзюпери таки умер рядом с Принцем.

1945 года «Маленького принца» напечатали во Франции. В распоряжении французского издателя не было рисунков Сент-Экзюпери, поэтому их копировали с американского издания и, как выяснилось значительно позже, иногда со значительными ошибками. Французская публикация 1945 стала источником всех последующих. Некоторые ошибки вкрались и в текст.

1948  - опубликовано незаконченное повесть «Цитадель».

4,8(2 оценок)
Ответ:
ZevsGromov
ZevsGromov
24.08.2020
Тарас Григорович Шевченко - великий поет, геній українського народу. Поет зробив неоціненний внесок у духовну скарбницю людства. У своїй творчості він досяг на світовий рівень. Його довершені твори сіють зерна світла й добра, палахкотять незгаслім полум'ям безкомпромісної справедливості, проникливої ​​мудрості. Тарас Шевченко народився кріпаком, і йому, як нікому іншому, були близькі і зрозумілі страждання бідноти. Тому все своє життя поет присвятив служінню ідеї національного та соціального визволення трудящих. Не було такої сторони життя, якої не торкнулося б перо Кобзаря. Разом з тим поет закликав усі народи об'єднатися і разом боротися проти царизму. Він вірив, що на звільненій від експлуататорів землі настане щасливе, прекрасне життя: І на оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син і мати, і будуть люди на землі ( «І Архімед і Галілей ...») Тарас Григорович Шевченко ... Без його імені неможливо уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість безсмертна. Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру і відкрив перед ними шлях у майбутнє. З плином часу все більше переконуєшся, що вірші нашого Кобзаря - то одкровення, висловлені на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців. І не одне покоління українських звіряє своє життя іменем і творчістю Кобзаря. Коли я прочитала рядки Ліни Костенко «Кобзареві», я зрозуміла, як близькі і мені слова, якими поетеса звертається до нашого генія: Кобзар! Знову до тебе я приходжу, ти для мене - совість і закон ... Кобзарю, знаєш, нелегка епоха, цей двадцятий невгамовний вік. Завихрень - безліч. Тиші - анітрохи ... Прости, що я дрібницями турбуй твій вічний, твій глибокий сон ... Т. Г. Шевченко - це вічний вогонь, ніколи не згасне в серцях народу. Творчість Т. Г. Шевченка - це святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Ми, нащадки, будемо завжди зберігати в своєму серці той вогник любові до Батьківщини, який запалив поет своїми безсмертними творами.
4,5(46 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ