Для кожної людини поняття щастя індивідуальне. Хтось знаходить задоволення у матеріальних речах, таких як гроші, гарний одяг, автівки або інші речі. Але їх не можна засуджувати в "цінничності", адже для багатьох людей які в минулому проходили тяжкі труднощі зі статками, здатність до постійної матеріальної сталості полегшує життя та заспокіює стрес від пережитого.
Інші люди навпаки радіють від спілкування і знайомств, приємних моментів з друзями та родиною, затишних спогадів. Такі нематеріальні цінності у людини це ознака правльного ставлення до життя, адже дуже важливо проводити кожен день так, щоб наситити своє життя як можна більшими спогадами , залишити у пам'яті оточуючих свій слід .
Я відношу себе до другої групи людей, адже для мене насамперед щастя - це можливість годинами розмовляти із сімєю, непомічаючи час, розважатися із друзями та разом перемагати перешкоди , займатися улюбленними справами, пізнавати щось нове.
Отже, не має значення що приносить людині щастя, головне слідувати своїм впевненням і тоді кожен день вона буде зустрічати і проводжати із посмішкою , брати максимум задоволення від життя.
1.Постачальник завантажує продукцію на адрес покупця по цінах, передбачених діючими прейскурантами. 2.Розрахунок по цьому договору між постачальником і покупцем проводиться виписуванням рахунку. 3. Договір вважається укладеним тоді, коли сторони досягли згоди по всіх пунктах і оформили відповідну документацію. 4.Договір має відповідати закону і по змісту, і по формі складання. 5.Цей документ заключають на підставі діючого законодавства. 6.Оскільки договір являється юридичним документом, то кожен його пункт потрібно сформулювати чітко, уникаючи двозначності.
Відповідь:
Землі, каменям, деревам, вогню і водним джерелам слов'яни продовжували поклонятися ще в 15 -16 століттях.
Слов'яни вшановували плодучість Землі та її здатність годувати людей.
Вшановуючи Матір - Землю, наші предки поклонялися й воді, до того ж в усіх її видах. У давньоруських рукописах можна прочитати про молитви й гадання біля води , про лікування нею, про укладення шлюбів і союзів і принесенням клятв, про жертвопринесення воді, в тому числі й людські.
У Стародавній Русі поклонялися багатьом деревам, але перш за все дубові, який був священним деревом громовержця Перуна.
Стародавні слов'яни вшановували камені, вбачаючи в них опору, основу світу, символ світової гори.
Думаю так можна, сподіваюсь до !