М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему Батько і мати в житті дитини​

👇
Ответ:
12qwerty97
12qwerty97
21.12.2020

Батьки -це найближчі люди які можуть тільки існувати для мене у цілому світі. Вони подарували мені життя, піклуються про мене, оберігають.Ніхто не може мені замінити їх.

На мій погляд, мама й тато – це найголовніші люди у нашому житті. Вони дали нам життя. Вони до нам стати тією людиною, якою ми є. Я вважаю, що той, хто не шанує своїх батька і неньку, не шанує інших, не буде гарною та вихованою людиною. Наші батьки – це те, що повинно бути у нашому серці завжди, де б ми не були. Я хочу сказати, що ми повинні їх поважати й шанувати тільки за те, що вони зробили для нас. Адже батьки не можуть бути поганими та не піклуватися про майбутнє своєї дитини. Батьки допомагають нам створювати свою думку, мріяти про майбутнє і робити мрії здійсненними. Батьки – наче порт для корабля. Вони зможуть порадити, до , врятувати, а потім відправити до нових випробувань, до нових мрій, до нових успіхів, до майбутнього.

4,4(5 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
fheeubeujdshebj
fheeubeujdshebj
21.12.2020
Заради себе люди, нищать,руйнують природу.
З-поміж дерев, кущів виднілась прикрасна ялинки.
Із-за неправильної відповіді Дмитро отримав погану оцінку.
Незважаючи ні на що Олена написала контрольну роботу на відмінно.
Згідно з правилами поведінки в школі не можна бігати по коридорі,
Що до домашньої роботи ї, то Патруль її не виконав.
На весь видатного письменника назвали вулицю імені Т.Г. Шевченка.
Починаючи з 37 травня почнуться літні канікули.
За час проведений в школі за день я дізнаюсь дуже багато нової інформації.
4,6(39 оценок)
Ответ:
peter0707
peter0707
21.12.2020
Я переконана в тому, що характер людини творить її долю. Не можна змінити те, що нам дала природа, але кожен із нас, удосконалюючись, розвиваючи й виховуючи себе, має можливість самостійно керувати своїм життям. Можна навести вагомі аргументи, які підтверджують правдивість цієї думки.

По-перше, ні для кого не секрет, що той, хто працює над своїм характером, може досягти бажаного. Бодо Шафер, автор відомої книжки «Як, керуючись характером, керувати успіхом», переконує нас у цьому. Головна героїня твору Кіра через свою вдачу відштовхнула від себе друзів і знайомих, залишившись самотньою. І лише зрозумівши, чому так сталося, почала наполегливо вдосконалювати свій характер. Змінившись на краще, Кіра стала набагато щасливішою, відчула підтримку людей.

Яскравим прикладом того, як жити, гартуючи силу душі, є поезія Лесі Українки «Contra spem spero!». В образній формі Леся показує дорогу самовиховання: від «я хочу крізь сльози сміятись» до «я буду крізь сльози сміятись». Якщо людина своїми вчинками здатна перетворювати власне «хочу» на «буду», вона є творцем життя.

По-друге, лише людина з мужньою вдачею може розраховувати на успіх, прихильність долі.

У зв’язку з цим не можу не згадати про досягнення нашої параолімпійської збірної: люди з вадами здоров’я показали просто неймовірні спортивні результати. Пишаюся тим, що на олімпіаді 2010 року у Ванкувері українська команда ввійшла до п’ятірки лідерів. Ось у кого нам, нащадкам козаків, треба вчитися сили волі й терпінню, вірі в успіх і наполегливості, послідовності в самовдосконаленні.

По-третє, щаслива доля в того, хто доброзичливо ставиться до інших. Саме він отримує моральну підтримку, до від ближніх, яка так часто стає у нагоді на життєвому шляху: без уміння співчувати, дружити, досягати взаєморозуміння не можна почуватися людиною серед людей.

Один із найяскравіших прикладів цього — образ Гобсека в однойменному творі Оноре де Бальзака. В особі цього багатого лихваря автор засуджує егоїзм, жадібність і бездуховність. Скількох людей занапастив Гобсек заради наживи! Тому й помирає він несповна розуму й у цілковитій самотності.

Отже, на долю людини впливають не тільки певні індивідуально-психологічні особливості, які становлять характер. Визначальним є її прагнення до самопізнання й позитивної самореалізації, життєві орієнтири. Та не останню роль щодо особистості відіграють і зовнішні фактори — її оточення та соціальні умови.
4,4(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ