М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Bosik222
Bosik222
20.07.2021 11:09 •  Українська мова

(1) Усе починається з дитинства, з колискової, з голосу материнської душі над колискою. (2) Уже в/перше звучання почутої мелодії на/вічно вплітається для маленької дитини багатоголосся душі та світу. (3) Від/тепер відкривається шлях її радощам, смуткові й веселості, тривогам, і сподіванням. (4) І, на/певно, головному — взаємності з життям, зі світом. (5) Колискова — це не/наче душа, яка ходить навшпиньках. Пунктуаційну помилку допущено в речення 1
2
3
4​

👇
Ответ:
ГузоАдела
ГузоАдела
20.07.2021

Объяснение:

В третьому реченні

4,4(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ksomarova777
ksomarova777
20.07.2021
Степовий орел – горда , красива , велична птиця. Він схожий на беркута , але дрібніші . Птах любить відкриті простори , живе в степах і напівпустелях . Виглядаючи здобич , орел високо ширяє в повітрі , злегка зігнувши крила. Зірковим  поглядом він зауважує найменший рух на землі. Якщо з’явиться що-небудь їстівне , орел складає крила і пікірує вниз. Лише біля самої землі розкриває крила і вистачає жертву кігтями. Правда , трапляється йому і промахнутися . Зате , коли він чекає ховраха біля нори , обід йому забезпечений. Хитра птах сідає недалеко від входу і завмирає , немов камінь. Бідному звірку і невтямки , що варто йому висунутися з нори , як камінь миттєво оживе . Іноді орел бігом доганяє свою жертву , проявляючи воістину спринтерські здібності. Полює він і на менш великих гризунів , на птахів , змій , ящірок. Але своїх пташенят по можливості годує ховрахами . Орлята жадібно ковтають смачне м’ясо , сидячи у великому гнізді , розташованому прямо на землі , на скелях , а то й на стозі сіна.
4,5(86 оценок)
Ответ:
tar02
tar02
20.07.2021
Над виділеними червоним кольором літерами постав наголос.
Зверни увагу, що після звуків, що не можуть бути м'якими, а тільки пом'якшеними, стоїть апостроф, а після звуків, які можуть бути м'якими, стоїть риска.
Також зверни увагу, що у слові джміль над "дж" є дужка, оскільки "дж" позначає один звук, проте в слові "підземелля" дужки над "дз" немає, оскільки "дз" позначають два звуки через те, що "д" належить префіксу, а "з" - кореню.
P.S. Ще у слові "підземелля" після першої "е" напиши вгорі маленьку "и" - це уподібнення.
Фонетична транскрипція слів розжевріється,тьмяніє,дігтяр,смієшся,джміль.підземелля допможіть будь ла
4,6(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ