М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
makeevaed
makeevaed
11.05.2023 22:55 •  Українська мова

Укажіть що це за відокремлені члени речення? 1) ..-Довженкова ріка
2) ..-гори кам'яні
3)..- квітуче полянське село
3)..- Володарка морів
4)..-Дід-мороз - не встигаючи
5) ..- дощ блакитний, весняний
6) .., сповнений жаги,...
7) ..- стрункий і кучерявий очерет.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
kogoch
kogoch
11.05.2023

Добрі вчинки роблять нас щасливішими і навіть здоровішими, кажуть вчені. Але чому несподівана щедрість незнайомця часто сприймається з підозрою? І чи можна змінити світ, зробивши щось хороше? На мій погляд, благородство являє собою стан душі людини, причому це не може бути стан, який з’являється час від часу. Благородство або є в людині, або його немає. І формується ця риса характеру з дитячих років, з’являється вона під впливом батьків, які й формують наші погляди на вчинки людей, особисте відношення до оточуючого світу і нашу поведінку. Не варто чекати благородних вчинків від дорослої людини, яка, ще будучи школярем, могла запросто принизити однокласника чи молодшого, перекласти свою провину на іншого, образити дівчинку, нагрубити людині похилого віку або відмовитися від своїх обіцянок, наданих собі та іншим. Не може стати благородною і та людина, яка до своїх батьків ставиться лише як до тих, хто повинен створювати найкращі умови для щасливого дитинства, хто повинен піклуватися, одягати, годувати і давати гроші на розваги. Від таких людей, на мою думку, ніколи не дочекаєшся благородних вчинків і безкорисної до . Та й не люблять таких людей оточуючи, навіть проти те, що вони досить часто верховодять у своїх компаніях. А ось по-справжньому благородні і скромні люди найчастіше до пори до часу залишаються непоміченими серед своїх ровесників. Більшість з нас полюбляють дивитися фільми та читати книжки про справжніх благородних героїв, які своїми вчинками рятують із небезпеки інших. Але нам не треба лише захоплюватися іншими, треба й самим намагатися бути чесними, мужніми і благородними у відношенні до інших, а перш за все – у відношенні до себе. Тільки тоді ми зможемо стати краще і зробимо кращим тих, хто нас оточує.

4,6(4 оценок)
Ответ:
Dashazavalish
Dashazavalish
11.05.2023

1. Ос­но­ва­ние — число кле­ток, об­ра­зу­ю­щих ор­га­низм.

1. Груп­па 1 — ор­га­низ­мы, со­сто­я­щие из одной клет­ки: хла­ми­до­мо­на­да, па­лоч­ка Коха, дрож­жи.

2. Груп­па 2 — ор­га­низ­мы, со­сто­я­щие из боль­шо­го числа кле­ток: тру­то­вик, люпин, хвощ по­ле­вой

ИЛИ

2. Ос­но­ва­ние — спо­соб пи­та­ния ор­га­низ­мов.

1. Груп­па 1 — ор­га­низ­мы, пи­та­ю­щи­е­ся го­то­вы­ми ор­га­ни­че­ски­ми ве­ще­ства­ми: тру­то­вик, па­лоч­ка Коха, дрож­жи.

2. Груп­па 2 — ор­га­низ­мы, са­мо­сто­я­тель­но син­те­зи­ру­ю­щие ор­га­ни­че­ские ве­ще­ства: хвощ по­ле­вой, люпин, хла­ми­до­мо­на­да.

4,7(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ