М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ева470
ева470
22.01.2021 14:28 •  Українська мова

2. Змоделюйте складносурядні речення, дібравши першу частину так, щоб кома між ними не ставилася. 1 та шумлять густі ліси. 2 і солов’їний чується дзвінкий спів. 3 й сонце на горизонті піднялося. 4. ... і весняне повітря на нас дихне теплом.

👇
Ответ:
фейс4
фейс4
22.01.2021

Відповідь:

1 У моєму краї біжать стрімкі ріки та шумлять густі ліси. 2 Літніми ночами плине п'янкий запах липи  і солов’їний чується дзвінкий спів. 3 Коли минула ніч, розсіялася темрява й сонце на горизонті піднялося. 4. Коли закінчиться зима. зійдуть сніги і весняне повітря на нас дихне теплом.

Пояснення:

4,5(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dkusnarev98
dkusnarev98
22.01.2021

                    Чи можуть тварини спілкуватися?

  Я часто задумуюсь над тим, чи можуть спілкуватися тварини. Звичайно, мову мають лише люди, а тварини спілкуються за до вигуків. Силою голосу та виразністю звука вони можуть сповістити про небезпеку, проявити радість або щастя. До того ж, тварини можуть спілкуватися на значній відстані одне від одного.

  Вміють спілкуватися тварини і з людьми. Згадаймо мову їхнього тіла. Коли я вертаюсь додому, мій пес радісно колихає хвостиком у різні боки. Такий рух означає, що він радий мене бачити. Розуміє мій пес і мою мову. Наприклад, коли я кажу йому, що час гуляти, він стрімко біжить до дверей. Мова у тварин інша, особлива, але дуже цікава, варто лише по гати!

4,6(71 оценок)
Ответ:
Ксеньд0ль
Ксеньд0ль
22.01.2021
Коли я був маленьким ми з мамою були у селі. Вона повела мене помилуватися природою. 
Спочатку ми йшли дубовою посадкою.Потім я побачив білу поляну.Я підбіг ближче і поринув у щось пухнасте і м»яке.То були кульбабки.Я наклонився подивитися на квіточки ближче.В них були шапочки з легких пушинок. Тоді дмухнув вітерець і вони полетіли .Як же це було красиво!Нас вкрило неначе снігом серед літнього лугу. 
Ми ще довго гралися дмухаючи один на одного.Той кульбабковий пух лоскотав мене і мені було смішно та радісно.
4,7(7 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ