Говорять: "Сила є, розуму не треба". А чи це дійсно так? На мою думку, розумна людина завжди зможе переконати іншу в тому, що вона права, лише своїми словами, а силою цього не зробиш. Адже людина може залишитися при своїй думці, скільки ти її не бий. Коли ви з молодих років будете вивчати рідну мову, гарно говоритимете, відразу буде видно, що ви - людина освітчена, культурна і з вами буде цікаво спілкуватися. Це мистецтво - бути оратором, бо навіть різні конфлікти і війни можна врегулювати завдяки слову, а не силі. А коли мир, що може бути краще?
-Привіт Софія! Я нещодавно бачив фільм про роботів. -Я не хотіла би потрапити в місто, де всю роботу за людей виконують роботи. -Чому? Все ж було значно легче. Домашню роботу виконують роботи, прибирають роботи, ходять в школу теж вони. -І щоб тоді робили ми? Люди? -Відпочивали! Гуляли на вулиці! Дивилися телевізор! -А від чого ми відпочивали, якщо все роблять роботи? Нам би не будло цікаво жити! -Але є дуже важка робота! На заводах, фабриках. -Я не сперечаюсь. На великих підприємствах дійсно потрібна робота роботів, щоб швидко та якісно виконувати роботу. Але люди повинні контролювати. Адже налаштування у робота можуть збитись, і всі речі будуть зроблені не так, як треба. -А домашню роботу? Вона ж важка! -Але як ти отримаєш знання, якщо вчитись будуть роботи? -А мити посуд? Готувати іжу? Прибирати в квартирі? Це ж дуже зручно! -По перше вже є робот який миє посуд. Посудомийна машине. Ти повинен лише поставити посуд і покласти миючий засіб. По друге. Якщо тобі вже так ліньки готувати собі їжу, замов чи купи півфабрикати. І по третє. Прибирати квартиру можна завдяки пилисосу. Це краще ніж віником. -Дійсно.. -Сподіваюсь я преконала тебе. А тепер я маю йти. Бувай -Бувай!
1. Iменник- це самостiйна частина мови, що означае А ознаку предмета Б дiю предмета В предмет 2.Iменник вiдповiдае на питання А хто? що? Б який? чий? В скiльки? котрий? 3.Iменник у реченнi може бути А обставиною i означенням Б пiдметом i присудком В будь-яким членом речення 4. Усi слова - iменники в рядку А науковий, научити Б наука, науковець В по-науковому, научений 5.Iменник велич утворено А префiксальним Б суфiксальним В безафiксним 6.Незмiнюваний iменник у рядку А олiвець Б олiв"е В омар 7.Прикметник - це самостiйна частина мови, що А вiдповiдае на питання хто? що? i означае предмет Б означае дiю предмета i вiдповiдае на питання що робити? що зробити? В вiдповiдае на питання який? чий? i називае ознаку предмета 8.Початкова форма прикметника- це А називний вiдмiнок множини Б називний вiдмiнок однини чоловiвого роду В називний вiдмiнок однини жiночого роду 9.Прикметник трикутний утворено А префiксально-суфiксальним Б префiксальним В основоскладанням 10.Усi прикметники - якiснi в рядку А смiшний, цiкавий, дiдiв Б веселий, дерев"яний, синiй В гучний, близький, наполегливий 11.НЕ мають ступенiв порiвняння прикметники А якiснi та вiдноснi Б вiдноснi й присвiйнi В якiснi та присвiйнi 12. Коротку форму мають прикметники А середнього роду в Н.в. i Зн.в. однини Б деякi якiснi чоловiчого роду в Н.в. i Зн.в. однини В усi