М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
buzovkina81
buzovkina81
19.04.2021 05:01 •  Українська мова

Антоніми до слів щось, який, скільки, мій, наш
Будь ласка

👇
Ответ:
BEM007
BEM007
19.04.2021

Объяснение:

Наш- ваш

Мій- твій

Скільки- стільки

Який- такий

Щось- нічого

4,7(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
2MaRiIa2
2MaRiIa2
19.04.2021
Коли я поверталася зі школи то зустріла подругу, вона була заплакана. Я запитала: "Що з тобою, Марійко?" Вона розповіла мені, що по дорозі зі школи в неї загубився телефон вона всюди шукала, але незнайшла, питала чи мені незустрічався. Я сказала, що, ні. І вона заплакана пішла додому. Я теж пішла в сторону дому. Я всю ніч думала про Марійку, а вранці як завжди пішла до школи. ключ від класу знаходиться в мене і тому я приходжу раніше за всіх. Зайшовши в клас на підлозі я побачила телефон, підняла його, а це Марійчин. От вона зрадіє подумала я. Це була несподівана знахідка для всіх, а особливо для Марійки.
4,7(88 оценок)
Ответ:
Tuchka2oo5
Tuchka2oo5
19.04.2021

Кожен із нас має батьків. Вони народжують, виховують нас, дають нам найперші й найважливіші знання. Та якщо подивитися на речі глибше, в усіх — і не тільки в людей, але й у тварин, птахів, рослин — є спільна мати. Це природа, середовище, в якому всі ми існуємо. Представники рослинного й тваринного світу майже не змінили основ свого існування протягом тисячоліть, людина ж розвинулася від напівтваринного до цивілізованого стану. Чому ж ми, цивілізовані люди, пам’ятаючи про повагу до власних батьків, часто забуваємо про повагу до нашої спільної матері?

Розвиваючись від первісної до сучасної, людина віддалилася від природного світу. Ставши фактично найсильнішим і найрозумнішим видом, вона що далі, то частіше припускається серйозних помилок у поводженні з навколишнім середовищем. Спочатку люди вирубували ліси, осушували болота, намагалися повернути течію річок в іншому напрямку, потім бездумно занурювались у земні й морські глибини, порушуючи лад речей, що існував за мільйони років до появи самої людини. А скільки аварій уже трапилось на заводах, фабриках, гідро- та атомних станціях… І наслідки цих аварій відбиваються не тільки на людях, але й на всіх живих істотах, бо природа — це замкнена система, що має перебувати в рівновазі, щоб нормально існувати.

З раннього дитинства нас привчають не смітити в домі, прибирати за собою. Але природа — теж наш дім! Тож не треба забувати, що слід так само поважати його, як і власну оселю. Звичайно, не від простої людини залежить, як функціонує атомна станція, чи може трапитися на ній аварія, але навіть дитина може й повинна на розкидати сміття в лісі чи біля річки, моря, не ламати дерев та кущів, піклуватися про птахів та тварин, що живуть зовсім поруч. Одним із правил життя для кожного має стати правило Маленького принца: «Устав уранці, умився, привів себе в порядок — і відразу ж приведи в порядок свою планету».

Люди майже не замислюються над тим, якою є земля відразу після їхнього народження та якою вона стає напередодні їхньої смерті. Вони змінюють середовище, в якому живуть, напевне, не усвідомлюючи, до чого можуть призвести ці зміни за кілька десятків людських поколінь. Мені здається, що кожен має думати про це, адже не тільки наші діти, але й прапраправнуки заслуговують побачити світ гарним, здоровим і квітучим!

4,4(58 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ