М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
RstneaLeu
RstneaLeu
19.02.2022 13:05 •  Українська мова

... 1.Запишіть речення, розтавивши розділові знаки. Підкресліть дієприкметникові звороти. У дієприктетників сиділіть суфікси та вкажіть стан :

1) Листя стало схоже на гору хрумкого печива посиланого цукровою пудрою. 2) Усі побігли по широкій греблі обсадженій знизу вербами. 3) Через гілки берестів синіло море блищала широка тераса над морем заставлена столами та стільцями. 4) Біля входу в парк порослого високою травою панувала тиша. 5) Ніби рожам обсипане небо тихо гасло. 6) Її маленька постать облита м’якою зеленуватою тінню акацій була незвичайно граціозна (За І. Нечуєм-Левицьким).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Нукку95
Нукку95
19.02.2022
Адміністративно­територіальний поділ земель Нової (Підпільненської) Січі. Нова (Підпільненська) Січ проіснувала сорок один рік (1734—1775). Навколо Січі розташовувалися Землі (Вольності) Війська Запорозького. У цей час Запорожжя поділялося на адміністративно­територіальні округи — паланки. У 30—40-х рр. XVIII ст. їх налічувалося не більше п’яти, пізніше їхня кількість зросла до восьми — Кодацька, Бугогардівська, Інгульська, Протовчанська, Орельська, Самарська, Кальміуська. Прогноївська.Адміністративним центром паланки була укріплена слобода, де стояв гарнізон, розміщувалися полковник і старшина. Паланкова старшина зосереджувала у своїх руках військову, фінансову, судову та адміністративну владу.Адміністративним центром Запорожжя була Січ. На Січі військовими й одночасно господарськими одиницями були 38 куренів, до яких приписували всіх козаків. Запорозька адміністрація, як і раніше, обиралася козаками на радах, перед якими вона і мала звітувати. Вища військова або кошова старшина обиралась один раз на рік на загальній військовій або січовій раді, яку за звичаєм скликали 1 січня. У другій половині ХVІІІ ст. роль січових рад зменшилась, натомість посилилось значення старшини.До складу запорозьких козаків, як і раніше, приймали всіх, хто шукав порятунку від покріпачення або інших соціальних негараздів. У 60-х рр. ХVІІІ ст. населення Запорожжя налічувало 100 тис. козаків.Земля вважалася загальновійськовою власністю. Кожен козак, який мав певне майно і був спроможний вести власне господарство, міг отримати її від коша у власність і засновувати власний зимівник (хутір). Свій зимівник козак міг продати, віддати в заставу, подарувати тощо. Однак козацька старшина самочинно привласнювала пасовища, рибальські та мисливські угіддя. Вона встановлювала звичай збирати з шинкарів і ремісників двічі на рік «подарунок» на свою користь.
4,4(32 оценок)
Ответ:
pandaswomenp08cc4
pandaswomenp08cc4
19.02.2022
Як співає весна.
Найвеселіший місяць — травень. На різні голоси славлять весну дрозди, 
коноплянки, щиглики. А он здалеку озвалася іволга, десь закувала зозуля. Та найгучніший голос у соловейка. Його чути і в садах, і в гаях, і в парках.
Дрозди прекрасно співають, на зиму відлітають на південь великими зграями. 
Коноплянки навесні прилітають рано, у березні — перший половині квітня, в"ють гнізда у чагарниках. Їхня пісня складна й мелодійна.
Щиглики поїдаютьє комах-шкідників, насіння смітних трав. Пісня — дзвінкі трелі. Щигликів часто тримають в клітках.
Іволга лякливий птах, який живе, ховаючись у кронах дерев. Пісня самця іволги нагадує звуки флейти. 
Зозулі  своїх гнізд не будують і яєць не насиджують. За їх піснями люди рахують, скільки їм залишилося жити.
Соловейко — один з українських народних символів. Людину, яка гарно співає, часто порівнюють з соловейком.
4,8(96 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ