М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1.прочитай вірш.скільки в ньому речень? про кого або про що говориться в кожному реченні? що саме? жовтень тихо осінь ходить гаєм. ліс ліс довкола аж горить. ясен листя осипає. дуб нахмурений стоїть. 2.на яке питання відповідає слово осінь? чому про осінь сказано,що вона ходить гаєм? 3.склади за малюнком кілька речень про осінь.запиши їх.

👇
Ответ:
assel00031
assel00031
12.09.2020
У вірші 4 речення,  на питання Що? -осінь - це іменник
4,5(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
круголс
круголс
12.09.2020
1. Пояснити лексичне значення слова (бажано за до словника). ремесло - дрібне виробництво за до примітивного знаряддя, для задоволення широких побутових потреб, господарського (раніше й військового) виряду, різного роду будівництва та частин його устаткування

 2. Яке слово за походженням: власне українське чи запозичене. Запозичене.

 3. Чи належить слово до активного словникового запасу (можливо, є застарілим або неологізмом). Застаріле (професія ,заняття )
 4. Пояснити, є слово  загальновживаним чи обмеженим у вживанні (наприклад, діалектним, професійним словом або терміном).
загальновживане - "Таємниці писемницького ремесла, або теслярське ремесло , народні ремесла"
  5. Пояснити, до багатозначних чи однозначних слів воно належить. однозначне
 6. Визначити, у прямому чи переносному значенні вжите слово.
7. Назвати його омоніми, синоніми, антоніми (якщо є). Синоніми- майстерність, справа, спеціальність професія
4,8(79 оценок)
Ответ:
zzz26101973
zzz26101973
12.09.2020

В одному місті живуть троє діточок - Алінка-малінка, Катеринка-картинка та Марішка-малишка. Дружба їх почалась ще з дитинства, коли вони втрьох одну на всіх гойдали колиску з іграшкою-немовлям. І ось восени всі вони пішли до школи, але кожна в свою. І так сумно це їм здалося, що кожного дня з нетерпінням вони чекали одна на одну во дворі свого дома. І не минало дня щоб вони не зустрілися, та не розповіли усі пригоди за день у школі. Одного разу Алінка-малінка війшла у двір з маленькою собацею. Дівчата брали їі у руки и гладили по черзі. Відтепер у їхній компанії стало на одного друга більше. Катеринка-картинка того ж вечора почала прохати батьків про собачку або кішечку. І Марішка-малишка вмовляла своїх батьків подарувати їй яку-небудь тваринку. Але нічого не змінилося. Так и гуляли вон в-чотирьох, кожного дня. А не забаром прийшла зима. Після занять не так вже й часто стали вони зустрічатися, все рідше це вдавалось всім трьом дівчаткам . Та одного разу, після Нового року на зимових канікулах вони зателефонували одна одній щоб поздоровити зі святом друг друга  і дизналися приємних новин - обом дівчаткам подарували тваринку. Катеринці - собачку , а Маринці - кішечку. І тоді дівчата домовились - як тільки на вулиці стане тепліше, обов,язково гулятимуть зі своїми тваринками разом. Так в них з,явилась ще й твариннам компанія нерозлучних друзів.

4,5(21 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ