ответ:Мова – це таке поняття, яке для кожної людини є особливим та індивідуальним. В цілому світі не знайдеться така особистість, яка б не мала рідної мови. Зрозуміло, що в кожного народу різні мови, але в цьому нема нічого дивного.
Для мене рідна мова – це мова колисквої, яку у дитинстві мені співала матуся. Це мова, якою я спілкуюся кожен день. Це мова, якою розмовлятимуть мої діти та онуки. Рідною для мене є українська і я цим пишаюся, тому що саме ця мова така милозвучна та поетична, багата та співуча!
Объяснение:
Відповідь:
1. Учасники (ім.) конференції (ім.) добре (присл.) спілкувалися (дієсл.) українською (прикм.) мовою (ім.).
2. В Україні закінчився чемпіонат з художньої гімнастики.
3. Матч відбудеться за будь-якої погоди.
4. Контракт розірвано з нашої ініціативи.
5.Пропозиція про створення інформаційно-ресурсного центру заслуговує на увагу.
6. Тренінг з енергозбереження закінчився приблизно о шостій годині.
7. Ужито заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів.
8. Зібрали поганий урожай через сильні дощі.
9. Даринці передали підручник з хімії.
10. Великий дощ пройшов на Вінниччині.
11. Сестрички побігли до магазину по хліб.
Пояснення:
Тут можна робити замітки, годинами розглядати дивовижні експонати, а можна просто мріяти, уявляючи себе то скіфом, то солдатом Північної війни, то бійцем, що ставить прапор над рейхстагом.
Екскурсія в краєзнавчому музеї починається з доісторичних експонатів. Це знаряддя праці первісної людини, витвори якнайдавнішого мистецтва, зброя і багато що інше. Проходячи по залах музею, можна побачити, як удосконалювалася людина, стаючи вмілішим, майстернішим, утвореним. Наші далекі предки були великими майстрами, могутніми воїнами, талановитими архітекторами. Відчуваєш гордість за них, що жили багато століть назад і що уміли облаштовувати свій побут з такою ретельністю і вправністю.
Значну цінність становить собою експозиція, що постійно діє, «Друга світова війна». Тут можна побачити те, до чого, здається, не повинне було прагнути людство: знаряддя, призначені для масового вбивства. Друга світова була, за визначенням істориків, індустріальною війною: в убивчу водоверть були втягнуті не тільки народи, але і всі матеріально-технічні ресурси країн-учасниць. В кінці експозиції можна побачити експонати, що розповідають про перемогу в Другій світовій війні, яку взяли війська Радянського Союзу, США, Великобританії і Франції.