М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Складіть цифровий ряд речень із відокремленими членами:1 - означення, 2 - прикладки, 3 - додатки, 4 - обставини, 5 - уточнюючі члени речення. 1. А я не знаю нічого ніжнішого, окрім берези.2. Над полем, у високості, співали жайворонки.3. Квіти, особливо пальми й аспарагуси, відразу навіяли життя у кімнату.4. Тепле повітря нагадувало собою весняні ночі, переповнені вогкістю.5. Посеред неба,над самою головою, ніжно золотилися хмари.6. Не чути ніякого голосу, крім вівчарської трембіти на далекій полонині.7. Поспішаючи кудись, ховаються останні шуми й гуки довгої літньої днини.8. Мандрувала загадкова весна, сонячна, вітряна.

Додаток 2.Твір-мініатюраНапишіть твір-мініатюру, використовуючи подані словосполучення як відокремлені члени речення.
І група.Весна у лісі. Залитий сонцем, стрепенувся; струснувши з себе росу; синє небо, глибоке, бездонне; вдихаючи лісові пахощі.

ІІ група Квітують сади. Сади вишневі, черешневі; облиті блідим, блідо-рожевим цвітом; встеляючи свої шляхи різнобарв’ям; охоплені пелюстковою заметіллю; не відпочивши.
ІІІ група. Весняний дощ. Десь за лісом,на високій горі; весняний дощ, теплий, рясний; виграючи веселу мелодію весни; збігаючи дзюркотливими струмочками; радіючи весні.
Додаток 3«Розумне перо» Поставте потрібні розділові знаки, обґрунтуйте доцільність їхнього вживання у поданих реченнях.
І група1. Далеко внизу біля самих кущів верболозу гойдали головами соняшники.2. Захід погас не розгорівшись.3. Густо зацвічений білою ромашкою послався над берегом невеликий луг.4. Непорушно стоять дерева загорнені в сутінь.
ІІ група1. Ось і він Дніпро величезний і древній.2. Бриніли зірки і моргнувши зоряним світлом засинали.3. Очерети перешіптуючись добігають до повороту ріки і спиняються над широким лиманом.4. Більш жодного звуку не донеслося, окрім повівання пахучого повітря в розквітлому гіллі саду.
ІІІ група1. Ясне сонце тепле та приязне ще не встигло накласти палючих слідів на землю.2. Заходив серпень місяць снопів місяць селянських надій.3. Усі дерева за винятком старого дуба вже встигли скинути свої золоті шати додолу.4. Радісний і бадьорий я зустрічаю ранкову зорю.
Додаток 4. З’ясуйте значення фразеологізмів, введіть їх у речення, поясніть розділові знаки.
бігти не чуючи ніг;
сидіти склавши руки;
працювати не покладаючи рук.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Танек47896
Танек47896
21.07.2020

Відповідь:

Пояснення:

1.Новий - корінь нов;                                 2. Рух - корінь  рух

новина-корінь нов                                         рухатися- корінь рух

новенький - корінь  нов                                рухливий - корінь рух    

підновити- корінь нов                                    рушійний- корінь руш

 3.  Крихта - корінь крих

      крихкий - корінь  крих

      кришити - корінь криш

      накришити - корінь криш

  Дієслова  -  підновити( що зробити?);  рухатися(що робити?);  кришити (що робити?);  накришити( що зробити?).

4,6(84 оценок)
Ответ:
danilpetuhuv03
danilpetuhuv03
21.07.2020

Объяснение:

європейських народів, який доводив свою велич протягом тривалого часу. Весь цей час ми перебували між різними цивілізаціями, наш вибір представлявся дуже складним, оскільки український народ завжди всім заважав і його хотіли знищити. Тим не менш, велич підтвердилася в тому, що наш народ зміг вижити, зміг стати достатньо сильним для створення власної великої держави. У той же час Україна сьогодні далеко не є достатньо сильною, щоб протистояти агресору. Ми бачимо, що з порушенням наших прав ми нічого не можемо вдіяти і часто звертаємося за до до інших країн. Держава складається з людей, тому головними винуватцями такої складної ситуації є самі українці. Чого ж нам всім не вистачає, щоб побудувати по-справжньому сильну країну?

Я думаю, що більшості людей у нашій країні не вистачає стратегічного мислення. За весь час існування новітньої незалежної України нам нав’язувалися невірні стереотипи, які українці чомусь приймали на віру і відстоювали повсюдно. Замість того, щоб думати власною головою, співвідносити факти і реальність, українці відмовилися від цього і почали просто вірити в те, що їм кажуть власні і зарубіжні політики. З-за цього акценти в голові звичайного українця змістилися, він втратив можливість мислити раціонально і стратегічно і захотів того, що насправді йому зовсім невигідно. Я думаю, що до цього був причетний також і низький рівень освіти більшості українців. Багато людей зовсім не хочуть думати, винаходити щось нове, вони хочуть лише робити примітивну роботу і отримати гідну оплату. Але насправді ні в одній країні світу ніхто і ніколи не ставав успішним тільки за рахунок цього.

4,7(63 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ